bugün

bu nedir ya ne zirveymiş be kardeşim. sırf aklına ilk geleni söyleyip polemik yaratma çabasıyla bir zirve bu kadar konuşulur. hani vardır ya, her şeyi bilirim, herşeyin doğrusu bende tipler, biraz bilmekten öte düşünmeyi tavsiye ederim. bana kalırsa ilk katıldığım zirve olarak benim acayip bir şekilde antisosyal takıldığım bir ortamda gayet sıcak bir zirve oldu. keşke benim keyfim yerinde olsaydı da bu eğlencenin biraz daha tadını çıkarsaydım. gelen herkezin ayaklarına sağlık...
bir defa kesinlikle uludağ sözlük ismini defalarca duyurdukları için mutluyum.

şu an itibariyle gün içinde ekşi 1204, ulu 1808 başlığı görmüşse sol framede reklam güzel de yapılmıştır, mutluyum.

ha tek mutsuzluğum var ve bence çıkan arkadaşlar kesinlikle doğrulayacaktır, 3er temsilci oturduktan sonra Okan Bayülgen'i hiç görmediğim kadar ciddi buldum. hayır yani sanki arkadaşlar orada çok rahat geyik çevirebilirlerdi, rahat olabilirlerdi. ama sanırım okan bayülgen'in bu ciddiyeti ortamı biraz gerdi.

en azından ben her an okan bayülgen birini dövecekmiş gibi duruyor zannettim. çat çat çat konuşan ben, orada kediden beter olurdum.
üç arkadaşın kendi adlarına konuştukları iki dk lık ekranda görünme zirvesi. gidenler eylenmiş ne güzel.
mor ve ötesi küçük sevgilimi söylerken orda olmayı çok isterdim doğrusu. *
izleyemediğim zirve.2 saat izledim ekşinin şukelasından başka bir şey göremedim.sonra moralim bozuldu kapattım uyudum.*
sözlüğe pek çok yazarın kazandırıldığı zirvedir.
görüntülerine ulaşılamayan zirvedir. *