hangi 7.

(bkz: soruya soru ile yanıt vermenin dayanılmaz hafifliği)
neredeyse olmuştu.
bizde en son 2016 da değiştirmişlerdi telefonu.
sonraki 2018-2020 de.
babam 2009-2019 arasında 2003-2004 çıkışlı Nokia 6230 kullanmıştı. tuşlu telefonlar 10 yılı dahi devirir.
Telefon zaten 6-7 sene kullanılan bir şey değil mi? Ne ara bu kadar müsrif olduk ey ahali. iki senede bir telefon mu değiştirilir. Birde bilgilerin filan aktarayım derken çoğu gidiyor.
Hiç Umuda olmayan aksine , bana geliştirici olarak kendi uygulamamı imkân sağlayan platform olgusu için teşekkür ederim, ediyorum. O emektar telefonuma..
yolundan gittiğim vakıa. umarım ölmeden yeni bir telefona merhaba diyebilirim.
(bkz: yemek masrafı olmasın diye s*çmamak)
Root ata ata en fazla 5 yıl kullanabildim. Tebrik ediyorum arkadaşı.
7 ay kullanabilirsem ne mutlu
her sene en az iki telefon degistiriyorum.
2005 yılında ailemin bana ben daha lise hazırlık sınıfında iken almış olduğu o zamanın en pahalı telefonu Nokia 6230'u tam 9 yıl kullandım. o benim ilk telefonumdu.
o zamanlar o telefonu ailem aldığında sınıf arkadaşlarım "bundan sonra ömür boyu telefon almazsın" demişlerdi; unutamıyorum. teknolojinin bu kadar gelişeceğini kimse tahmin edemezdi sanırım.

sonra 2012 yılında kendim çalışmaya başladım ama gene telefonumu değiştirmedim. hâlâ lise hazırlık sınıfında bana alınmış olan ilk telefonumu kullanıyordum.

artık milletin baskısına dayanamayıp 8 ay önce aralık ayında iphone 4s aldım. millet iphone 6 plus alırken ben 800 küsur liraya doların da gayet düşük olduğu zamanda iphone un piyasadaki en eski telefonunu sıfır olarak teknosa dan aldım. sanırım bunu da yaklaşık 10 yıl kullanırım. başına bir şey gelmediği sürece...

sırf yeni çıktı diye telefonumu değiştirip yenisini almam. bu tür şeylere israf olarak bakıyorum açıkçası.
(bkz: ben ve sevgil ayrilamayiz evlenmeyi düsünuyoruz) telefonla ciddi dusunen kisidir. Allah ayirmasin kardeş.
vucud parçası oldugundan şüphelenır.
7 olmadı ama olma yonunda ilerliyor 5bucuk seneyi devirdik benim tatlı samsung corbyciğim. watsapp mı? o ne.
(bkz: 10 olmuş)
evlilik şart olmuştur. evet.
7 sene önceki telefonlar için mümkündür ama günümüzde üretilen telefonlar için imkansızdır. iki yıldır kullanıyorum elimdekini, daha ilk senesi biterken dökülmeye başladı. Şu an açma kapama tuşum yok.
2 sene sonra yaşayacağım olaydır.

5 senedir htc chacha kullanıcısıyım. artık küçük ekranından dolayı kör olcam.
fakat öğrencilik yensini alacak para yok. aldırtacakta insan yok.

eski telefonlarını kabul ederim yenisini vermek isterseniz onu da kabul ederim. ciddiyim. *

edit: çalışıp alayım dedim öğrenciyim diye ssklı işe girdiğimde direkt borç kesiliyormuş.
ssksız iş aradım. mühendisler açıkta kim bana ne iş versin. kaldık bu yazda ortada.
bundan önceki telefonumu 6 sene kullandım, bu telefonda da 3. yılımdayım.
sadakatin temsilidir.
kaldı 6 yılım hadi bakalım.
(bkz: 3310)
Alın teri veya göt teriyle alınmıştır.
balkondan düşer çalışır, üzerine bira, rakı, votka dökülür bana mısın demez. en müjdeli haberleri ilk o verir. kıyamazsınız ona.
7 yıldır kafadan birkaç yüz kere yere düşmüş telefonumdur. beni de seviyor galiba bırakamadı bir türlü. bende çok acımasızmıyım neyim.
ben 2 yıldan beri aynı telefonu kullanıyorum artık kasmaya falan başladı. herhalde 3310 kullanıyordur adam ancak 7 yıl o dayanır.
şarjın 1 saat gitmesine aldırış etmeyen insanların eylemidir.
güncel Önemli Başlıklar