bugün

imamoğlu'nun miting alanına otobüs arkasından bir şeyler fırlatmışlar yaralılar varmış ekrem imamoğlu'nun mitingi yarıda kaldı.

https://m.facebook.com/st...60&id=100044235136259
yanlıştır. ama imamoğlu'nun da HDP'ye ve Selahattin Demirtaş'a aşık olduğunu bilmeyen yok. Erzurum insanı milliyetçidir, imamoğlu keşke biraz hassas davranıp Erzurum'a gitmeseydi.
görsel
Devletin polisi ordaki...

Gitmeseymiş!

Herkes yanında on yüz bin korumayla gezemiyor
başkaları gibi.
erzurum olayları mı?
ne olayı???

ortada bir olay falan yok. ortada türkiye cumhuriyetinde seçimlere girecek meşru bir partinin cumhurbaşkanı yardımcısı olacak adaya ve onu dinlemeye gelen seçmenlere yapılan adice, kalleşçe ve kahpece bir saldırı var...

bu bir olay değil, bu şerefsizlik, bu bir organize suç...
Ben olsam Erzurum u ilçe yaparım Kars a baglarım aq bu acı 100 yıl yeter onlara.
görsel
görsel
açıkça provokasyondur. insanların canına kast edenleri engellemeyen polisinden valisine tüm görevlilerin yargılanması gerekir.
bu orospu çoçukları seçimin sonunu gördü artık seçimsiz devam için için kargaşa arıyorlar.
Seçim sonuçları belli olmadan bunlar yapılıyorsa,akp kaybederse olacakları düşünmek istemiyorum.
görsel
Çocukların kafalarına taş atıldığı olayları sahiplenen, savunan mahlukatları görmemize vesile olan olay.
istiklal mahkemeleri kuracaksın var ya artık.
sorumluluarının bir an önce tespit edilip yakalanması elzem olan haince saldırı. kınıyorum.
inanmıyorum yani. polis de yok muymuş orada acaba? polislerin orada işi ne? polislerin işi orada insanları korkutmak mı yoksa kötü olayları engellemek mi? bir de çanta yoklarlar. çanta da mı yoklamamışlar. sefo'nun konserine girerken bile suyla giremedim ya. allah belasını versin taş atanların.
kişi başı milli gelir ortalaması 81 il içinde 62. sırada olan, bugüne kadar yapılmış genel veya yerel seçimlerin tamamında siyasal islamcı veya ırkçı faşist zihniyetlere oy verdiği halde, bu iktidar sahiplerinden hemen hiç hizmet alamayan, hep sömürülen erzurum değil 2023, 2523 yılında olsa aynı barbarlığı sergileyecektir hiç kuşkunuz olmasın ! Tanıdığım bütün erzurumlular böyle. fakirliğini, cahil bırakılmışlığını ve sömürülmesini asla sorgulamaz...

tarihinde nene hatun hariç hiçbir önemli değer bulunmayan iklimi gibi soğuk insanların yaşadığı bir taşra kasabasıdır. pkk/hdp yi bahane ederler ama tıpkı pkk ile aynı hedefleri olan (bölücü-kürtçü) hüdapar a itiraz etmezler. neden ? çünkü onlar kürtçünün siyasal islamcısı !..

kaybedecekleri seçim sürecinde allah korusun iç savaşa varabilecek kargaşa kurgulayacaklarını bilmeyen var mıydı ? erzurum provakasyonu ile işaret fişeğini çaktılar !

allah'tan dileğim, şu kalan bir haftanın sakin geçmesi ve seçim günü ve oy sayımı sonuçlanıncaya kadar hiç bir masumun burnunun dahi kanamamasıdır !..
Hayvan heriflerin yaptığının savunulacak yeri yok da, miting alanına gitmeyip anacaddede miting yapmak nedir? Amaç denir?
"Çözüm" denen hıyanet zamanı neredeydi bu şeref yoksunları? Kimseye taş atılmasın tabiki; ama dilleri bi' tarafına mı kaçmış, terörist başına "sayın" dendiğinde salağa mı yatmışlardı? Allah tüm siyasilerin belasını versin, tamam; ama aklını kiraya veren, siyasilere tapınan tetikçilerin bin türlü belasını versin! Kılıçtaroğlu'nun kazanmasını bu kansızların cezasını çekmeleri için de istiyorum. Gebersin soyhalar!
erzurum kesiminin nasıl kişiler olduğunu bir kez daha kanıtlayan olaylardır.

aslında hak ettikleri ölçüde bunlara hitap etmek gerekiyor ama susuyoruz şimdilik. teröristlerin yaptıkları kesinlikle yanlarına kalmayacak. türk milletinin seçilmiş belediye başkanına taş atmak, en hafif tabiriyle; kansız orospu çocukluğudur.