bugün

Tarihi fark atacağımıZ maç.
trabzonspor'un 0-2 kazanacağı maç.
Trabzon'umuzun kazanacağı maç.

fenerbahçeliyim adet bu herhalde. yazayım ben de. *
trabzonspor'umuzun kazanıp gruptan çıkmayı garantileyeceği maç.

oyna dik oyna

vira gençler.

vurduğun gol olsun.
öncelikle, şair ceketli çocuğa doğum günü hediyesi olmasını dilediğim maç.

görsel

zor bir deplasman maçı. rakip takımın varını yoğunu ortaya koyacağı bir maç mı olacak yoksa formalite icabı mı sahaya çıkacaklar merak konusu. en kötü ihtimalle bir beraberlik almamız gereken maç.

oyna, dik oyna!
legia nın kazanacağı maçtır. türk futboluna teras bir sistemle oynuyorlar ve trabzonspor bunu kaldıramaz.
bu akşam saat 10:05'te ntv'den yayınlanacak olan karşılaşma.

trabzonspor grupta bu maç öncesine kadar lider durumdaydı.

her şeyden önce bugün doğum günü olan kazım koyuncu için oynayın uşaklar.
kazım abiye doğum günü hediyesi olsun.
alt bitmesini beklediğim maç 1-1 gibi bir skor olacaktır muhtemelen.
an itibariyle varşova'nın golü ofsayt gerekçesiyle verilmedi.
1.5 altı bitecek maçtır.
umarim trabzon'a döşenecek olan maçtır.
ne olursa olsun,türkiye warşova maçıdır. fanatikliğin alemi yok. bugün bordo maviliyiz.
her ne kadar trabzonspor'u sevmesem de, yabancı bir takımla oynadığı sürece destekleyeceğim maç.
legia warszawa taraftarının berbat bir besteyi dakikalarca söyleyerek baydığı maç.
Trabzonspor'un ofansif oynarsa kaybedeceği maç. Trabzon'un kapasitesi bu, oynaması gerektiği oyun bu.
teknik direktör bunu biliyor. iyi bir savunma takımı olmuş Trabzon. bu sayede grupta yenilmeden gidiyorlar. kolay gol
yemiyorlar. beceri yoksunu rakipler de buna imkan veriyor tabi. yoksa sadece bu maçın ilk yarısındaki oyun değil.
grupta maçların genelinde tablo bu 'önce gol yemeyeyim atarsam ne ala'.. he lazio'ya sökmedi bu yatma işi. çünkü
o lazio. ama legia veya rum takımına söker, onda sorun yok.
legia ilk yari tek kale oynadi ama adamlar cokta tecrubeli degil trabzonun yapacagi kapanmak ve konturataga cikmak bu mac alt biter soyliyeyim.
malouda'nın attığı golle 1-0 öne geçtiğimiz maç.

edit: kendi kalelerine atmışlar bu arada.
Koyduk çocuğu.
Olcan ile farkın iki olduğu maç.
olcan'ın attığı golle 2-0 öne geçtiğimiz maç.
Olcan koydu 2 oldu.
Trabzonspor'un bu güzel galibiyeti Rahmetli Kazım Koyuncu'ya gelsin.
Trabzonun 2-0 önde olduğu maç izlemediğim için nasıl bir oyun ortaya kondu bilmiyorum ama trabzon gruptan çıkmayı garantiledi diye düşünüyorum.
Kopenhag'da olusan moral bozuklugunu bi nebze olsun dindiren mac.

Helal olsun ulan! Kuoaya kadar yolunuz var!
trabzonspor'un gruptan çıkma adına büyük bir avantaj yakaladığı maç. bu sene avrupada iyi bir takım olmuşlar. bi kere türk takımlarının en büyük dezavantajı olan aşırı gaza gelme gibi bi olay yok. soğukkanlı bir takım. bugün epey bi yararını gördük bu soğukkanlılığın.

trabzonlu dostlarımızı tebrik ederim.

yalnız polonyalılara üzülmedim değil. adamlar o kadar yüklendiler kontradan 2 gol. 0 puandalar hala.