bugün

medyatava futbol ligi için kurulan uludağ sözlük a milli futbol takımı'nın fertlerinin birbirlerini tanıma fırsatı yakalayacağı halı saha maçıdır.

maç saat 21:00-22:00 arası oynanacaktır, mekan ise yenibosna'da ki londra camping'dir.
mqkina'yla şampiyon olacağımız maçtır. lan olmadı yine ya...
(bkz: gol mqkinası)
zevkli geçer.

(bkz: gol mqkinası diye aldık çamaşır mqkinası çıktı)
takımların * dengesiz kurulduğu, mevkilerin şaştığı maçtır. takımdakiler birbirini biraz olsun tanımıştır.
sistemi olmayan takımlar karşılaştığı bir maçtır. ulan kaleci ben olucam galiba. salca'nın tanıdığı sağlam bir kaleci varmış o getirmezse uludağ sözlük kapıcısı ben olacam.
12 2 yenilen takımın defansı olarak muhteşem bir maç çıkardığımı söyleyebilirim. swh swh
allah ını seven defansa gelsin durumunun yaşandığı karşılaşma olmuştur. ilerleyen maçlarda bu sıkıntıların aşılması beklenmektedir ve aşılacaktır.
12 2 yenen takımın neresindeydim hatırlamıyorum zaten pek muhteşem bir maç da çıkartamadım.
12 2 yenmemize rağmen karşı takımın uzun bir süre ** bir kişi eksik oynadığı maçtır.
mevki karmaşası yaşanan maçtır. (bkz: kardeş orta saha demişsin ama burası defans)
yenilen takımın bir oyuncusu olarak bidaha ki maçlarda biraz daha dengeli takımla daha eğlenceli ve faydalı maçlar yapacağımızdan eminim. kaledeki panteri saymazsak (bkz: afoo) kötüydük gibi bişey. tanıştık kaynaştık geliyoruz..