bugün

sabri' den muhteşem bir asist daha, ama değerlendiremediler.
yıl olmuş 2011, sabri hala kaleye şut çekmeye çalışıyor, servet defansta anca kendi ekseni etrafında dönüyor..
Sabri Reyiz special power kullanıyor herhalde. Ara pas yeteneğini açmış.
gökhan töre türkiye standartlarının üzerinde bir futbolcu gerçekten.
sabri'nin 3 dakika içerisinde biri kendi kalesine, biri rakibin kalesine olmak üzere iki hayati asist yapayazdığı maç.

uu beybi. işte bu yüzden seviyorum bu adamı.
hamit'in az önce sarı kart aldığı fualde yaptığı hareket kendisine yakışmamıştır. bileğini kırıyormuş az kalsın herifin. biraz sakin olun lan.
her zaman olduğu gibi hiddink'in oyuncu değiştirmeme konusunda ısrar ettiği maç. kimse de çıkıp bir şey demiyor ya.
yenilmek için elimizden geleni yaptığımız maç. hamidin kaleci ile karşı karşıya kaldığında trivela şut denemesi. selçuğun altı pas içinde topu tribune yollaması. sabrinin oyun kurucu pozisyonunda oynaması. hiddinkin takım bir farkla yenilirken gökhan töre adında bir genci oyuna alması. (bkz: zincirleme trafik kazası)
golu de yedigimiz mactir, afiyet olsun.
volkan demirel'in şov yaptığı maçtır.
ara sıra tutsa şu topları daha da güzel olacak.
arda'nın aaaardayım ben aaaarda diyerek ortalıkta gezinerek top ezdiği maç.
milli takımın umutsuz bir vakaya döndüğünü gördüğümüz kaşılaşma. dakika 66, 2-0. ve muhtemelen daha da fark olacak.
inanın buradaki çoğu yazar arkadaşımız hiddink'ten daha bilinçli futbol konusunda. şu oğuz çetin, hiddink ve bir baltaya sap olamayan bütün adamları yollayın artık...
kurtarıcı olarak kazım kazım oyuna girmekte.
bizim günahımız neydi allah'ım başımıza hiddink efendi ve saz ekibi geldi.
volkan'ın geleni geçeni yediği maçtır. ilk gol hadi neyse de ikinci gol volkan'ın kurtarabileceği bir pozisyondu. volkan iyi kalecidir ama bu akşam gelen şutları dışarı atıyor yerden gelenleri tutamıyor.
(bkz: kolay gol yiyoruz)
galatasaray bozuntusu futbolcuları neden oynuyor 2 senedir lan? aha cümleyi yazarken oyuna kazım kazım giriyor. sizin tiyniyetinize tüküreyim.
tamam hadi 2-3 maç şikeyle almış olsun, nerede lan 34 maçın 34'ünde de taş gibi oynayan mehmet topuz? nerede olum ismail köybaşı?

bu kadroyu oğuz çetin kurmuyorsa bende bir sikim bilmiyorum.
oyundan çok fena düştük. 4-5 olmasa bari.
türkiye milli takımı ne mesut özil'i ne gökhan töre'yi nede başka gurbetçi futbolcuyu hak etmiyor. yazık gökhan töreye şu takımda birde yedek oynuyor.
haydi kazakistan bastır.
başka çaremiz kalmadı lan.
yarısında çıktığım maçtır.
almanya'nın milli takımımızla an itibarı ile resmen taşak geçtiği maçtır.
sabrinin giydirdiği maçmış. Götüyle güldürtmeyin adamı ya. Sabri 3 gol atsın yine fikrim değişmez benim. Ne top tekniği var ne futbol zekası. Iyi niyet blr yere kadar arkadaş. Adamlar takır takır top oynuyor. Sabride durmuş saat misali arada birşeyler yapıyor işte.

Gerçi takım komple kötü ama 2011de hala sabriyi görünce siniri bozuluyor insanın.
takım tutmayanların bile "hangi takımı tutuyorsun" sorusuna cevap veririken iki kere düşünmesine sebep olucak maç.
attık amk.

2-1