bugün

7 as oyuncusu eksikken gese'yi perişan etmiş takımı bal neticesinde yenmektir.

baskıyı adamlar kurdu, her türlü gol pozisyonuna girdiler, her şeyi yaptılar ama gese balı neticesinde elendiler.

neyse umarım juventus, barça, madrid, münih filan gelir bu gese'ye. onlara bal işlemez çünkü.
bir yazarın sıçtığını sıvama evresi sözleridir.

hangi 7 futbolcu bu ben bulamadım amk.
fc viktoria plzenin kendi sahasında japon kale yaptığı takım taraftarının yersiz çırpınışı

yazmayayım diyorum böyle bir gecede ama..
ilk 18 e giremeyen futbolcular eksikti evet. ben saydım 7 den fazla eksik vardı.
'say lan 7 futbolcuyu' seklinde emir kipli cumle ile cevap verildiginde sayamayacak ezik beyanidir.
Kesinlikle katıldığım önermedir. Fatih terim kendinden başlayarak bal sürdüyse demek ki herkesin totoşuna.
hayatında ilk kez uefa çeyrek finaline çıkmış ezik fenerli beyanı.
Biri balmı dedi?
(bkz: victoria plzen)
(bkz: Bate Borisov)
(bkz: Limassol)
geselilerin kabullenemediği gerçek.

evet birçok as oyuncusu yoktu adamların. ki bunların içinde huntelaar ve jones gibi isimler de vardı. ona rağmen sizi sahadan sildiler ve her zamanki balınız neticesinde turu geçtiniz.

neyse barça, juve, madrid, münih, hatta dortmund bunlar sizi çok fena yapar, söyleyeyim.
Bir delinin bir kuyuya taş atıp kırk akıllının bu taşı çıkaramaması durumudur.
tam kadro muhteşem "bate" ve galatasarayın 2 maç oynatıp sktr ettiği horvath'ın en kalifiye oyuncusu olduğu "plezen" i elemek gibi değildir pek tabi.
Ancak ve ancak bir ezik taraftarın yapacağı yorumdur. Aslında fazla da ciddiye alınmayacak bir durumdur.
Cluj-Braga-Manu U17-Shalke diye sıralarsak şanstan bahsedebiliriz evet. Başarıyı küçümsemiyorum fakat eşleşmeler gerçekten de çok şanslıydı. Yani bir ajax yerine galatasaray düşsseydi o gruba görürdük o zaman gruplarda. ayrıca manu 1. olup rma gelip gs 2. olup shalke gelmesi de ayrı bir şanstır. sonuç ballı takım Galatasaray.
tamam canım benim en büyük fenerbahçe. kızmayın hemen de celalleniyorsunuz. siz var harika bir takım olmak.
t.şanstır. ayrıca o ballar 6 kilosu 100 lira olan ballardandır. fakiriz biz.
o balı kavanozuyla beraber sokarlar adama.
lan bırakın adamları da tatmin etsinler kendilerini, denilerek uzaklaşılması gerekendir. chelsea, inter, tottenham, rubin, anzi, zenit, madrid, napoli filan dururken plzen'i çekmiş ve yusuflar eşliğinde tur atlamış bir takımın taraftarları olarak buna ihtiyaçları var. hele de kendilerine ait parayı kasaya koyunca, normaldir bu halleri. aslında tarihlerinde de ilk defa başarabilmişler, o yüzden pek üstlerine gitmemek gerek ya, kaşınıyor pezevenkler.
Draxler'li, bastos'lu, hildebrand'li schalke'yi elemektir.

E yarraam sen 7 eksik var diye aglayip duruyosun gotlek gotlek de adam bu kadroyla dortmundu da yendi, ona ne diycen?

Bide hangi 7 as lan kim onlar? Gotunu sicmak icin kullan baska isler icin degil amk.
Bir fenevlinin ilk kez uefa'da çeyrek finale kalmasının heyecanıyla açtığı b.ktan bir başlıktır.