bugün

Enerji Bakanı taner yıldız'ın alay eder gibi yaptığı açıklama.

"pikachu mu lan bu kedi Türkiye'nin .mına koyabiliyor." Diye düşündürür.
enerji bakanı taner yıldıza itafen ;

Ben özlemedim ki seni
Kedi özledi
Çağır onu gelsin diye
Bana kedi söyledi
Çok severmişsin onu
Doyamaz öpermişsin
Sarılıp uyurmuşsun
Nasıl özlemesin ki seni
O da çok severmiş hani
Derdinde yanındaymış
Sevincinde o da mutlu
Sen özlemedin mi onu
Ben istemedim gitmeni
Kedi istedi
Sonra pişmanım diye
Bana kendi söyledi
Sen bilirsin bu kedi
Karşılıksız sevdi seni
Belki de her kedi gibi biraz bencildi
Sende itiraf et hadi
Suç biraz da senindi
Dayanamıyorum de hadi
Çok özlemesin bu kedi
telekinezi(!) konusunda kendini çok geliştirmiş kedi.
(bkz: Macska)
(bkz: recep the garfield)
her seçimde nasıl oluyor da 29 ya da 31 mart değil de 30 mart? kedisidir.

ama merak etmeyin;

(bkz: kedidir kedi)
Yakalanmıştır;

http://i.hizliresim.com/eoLQdm.jpg
Kendisi en son bir güvercine pusu kurarken görülmüştür.
görsel

(bkz: bi kedi gördüm sanki)
Mart ayının bitişini 68 ilde organize olarak elektrik trafosuna dalarak kutlamışlardır.
Yalan haberdir kedi yalanlamadır dedi.

http://pbs.twimg.com/media/BBpWKUICEAAmDSk.jpg:large
(bkz: kedi alemdar)
+ kedi benim kedim, ismi taner yıldız emri ben verdim ben de zaten recep tayyip erdoğan, yapı olarak insan sevmiyorum ben, hayvanları seviyorum bir de paraya çok severim, önce para sonra hayvan, ama naparsın hayvanalar oy veremiyor bende aptal insanların beynine girip önce onları hayvan zekasına indiriyorum sonra bütün bu hayvanalarımdan oyları tek tek çekiyorum işte ben bu kadar zekiyim, 17 aralık operasyonuda zekam sayesesinde ucuz hallettim harcamalık biri lazımdı, feto hazırda bekliyordu zaten harcadım gitti keratayı oy kaybetmedim aksine kazandım, ah ah bu türk milleti ben daha bu devleti garanti ediyorum ölene kadar yönetirim ölene kadar 80 yıl sonra ölsem 80 yıl daha bende eğitimsiz köle halkı yönetmeye ne var ki üstelik ben müslümanım sözde ahireti hiç düşünmüyorum ama bu insanlar keriz uydururum bir şeyler haklarını helal ederler ne kadar kötüyüm lan ben kendimi seviyorum, emine'de yaşlandı azdım da amk gencinden çıtır birileri lazım oğlum kaset filan olur, lan olursa olsun fotoshop deriz alayı yer malların başbakanım lan ben kim ne diyebilir.hahahahahahahahahha
edit: başbakanın düşüncelerinin küçük bir kısmı bu sözlerin büyük kısmı köylü halka yazılmıştır, ama nerede ki bunu görsünler hepsinin televizyonu var bilgisayarı interneti yok. televizyon değil mi televizyon müthiş bir alet birde unutmadan söyliyeyim atv kanalı tayyibin dünürüne aittir ve seçimler de falan hep akp'yi savunmuştur, lütfen bu kanalı kullanıp hırsızların milyonlarını arttırmayalım.
bir kedileri alet etmedikleri kalmıştı dediğim durumdur. yuhunuz bir durumdur.
hasan sabbah in hashasi kedisidir, secimleri sabote etmek adina tarikat ogretilerine uygun olarak feda etmislerdir kendilerini.
SAiDi NURSiNiN RAKiBiDiR AYNI ANDA 68 iLDE OLMUSTUR.
çılgın 68 kuşağı ile hiçbir ilgisi yoktur.
Kriptondan gelen kedidir.
(bkz: supermanin gezegeni)