bugün

ancak uyumakla neticelenecek yatmadır.
ahlaksızlığın ulaştığı son nokta.
jigololuk kariyerine yeni deneyimler katmaktır.
ajda pekkansa bu sorun olmaz.
(bkz: ajda pekkan)

(bkz: nebahat çehre)

(bkz: think again)
40 küsur yıldır evli olduğu karısıyla yatan erkek edimidir. kötülenecek bir yanı yoktur.
sadece yatarsın, uyursun o derece.
60-65 yaşlarında ki bi amcanın isteğiyse ilaçlarla mümkün olabilir.
65 yaşında kadınla yatan kişinin elinide öpmesi muhtemeldir.
bu 65 yaşındaki kadın eğer annenizse bi güzel koynuna girip yatılır, kokusu doya doya içe çekilir. sonra mutluluktan ölür müsün hüzünden salya sümük ağlar mısın sana kalmış.
iyi bir performans sonucu, hastanede bitebilecek durumdur.

- hastayı kaybettik... 'baş'ınız sağolsun.

tövbe dedim.
Aynı yastığa, uzun yıllar baş koyan çiftler için olağan durumdur.
65 yaşında ki adamla yatmakla aynı sayılabilecek durum, tabi burda yatmaktan kasıtta çok önemli sadece yatmaksa o 65 yaşında ki kadın çok sevilen anneanne de olabilir .
yapmayın, ben de çevreden yapılan yorumlara aldanıp acaba nasıl bir şey dedim ve yaptım. son sözüm yapmayın seksten soğumayın.
https://youtu.be/5YC3KpFOwnE

Mışıl mışıl uyursunuz. Swh.
Tabutta mı yatıyorsunuz?
teyzeye giderayak yolluk vermektir.
almanya ve ingiltere de yaygın olan aktivite.
30 lu yaşlarda olan birinin yapmaması gereken eylem. Bu konudaki sınırım 50 dir.

50 yaşın üstüne çıkmam.
fakat bir daha kaldıramamak.
uludağ sözlük - ruh ve sinir hastalıkları bölümü detected.
(bkz: nekrofili)
Ben 55 lik ile yatmak istiyorum.
genelevde köşelerden "gel,gel bak sana ne göstericem diye" kandırılmış gençlerin durumudur ya da eskorta gidince yaşını farketmesine rağmen,deneyim deneyimdir deyip yaşayan kişidir. yanlış hatırlamıyorsam avrupa muhhabbeti filmiydi,eski bir kitap bulup orada yazan her şeyi deniyorlardı,deneyimlerin bir tanesinde 50-60 yıl önceki hayat kadınından bahsediliyor. gittiklerinde 80 yaşında görmelerine rağmen,deneyime devam ediyorlardı.
abazalıktan ölen kişinin yaşayacağı eylemdir, ben abazalıktan öleceğimi bilsem yine yapmam.