bugün

Çaça şahin beyaz tüplü.
Arabaya gerçekten ihtiyacın yoksa alma. Yok, illa alacağım diyorsan temiz ikinci el bir VW polo olur.
opel corsa 3-5 yıllık.
Ya siktirin amk corsa ne Polo ne?
A3 alamaz mıyım ya da golf.
Tabii ki de volkswagen caddy.
50-60k arası Laguna 3 alabilirsiniz.
Üst segment konforlu bir araba, konuşan paket olarak geçer.
ikinci el piyasası iyi değil ama yedek parçada sorun çıkarmaz.
Zamanında bizde vardı, makam arabasından eksiği olmayan bir araba. Fiyatı donanımına göre çok çok uygun; tavsiye edilir.

Hayırlı forumlar!
Dolar al.
Sen 65bin harcamayi goze aliyorsa ikinci elde bir suru secenek bulabilirsin. Hatta otobus kamyon bile alabilirsin o paraya.
Mercedes e 200.
Beğenmediğin araba 100 bin lira, hiç gerek yok.
Ikinci el bir mercedes güzel olur.
Mercedesten şaşma diye tavsiye edilir şayet binmek içinse. Eğer anında nakde çevirmekse niyet o zaman wolksvagen golf en ideali. istenilen an Yok satar.

https://www.sahibinden.co...000&price_max=65000#/
Opel iyidir.
Audi A6 kopegin olsun al .https://www.autoscout24.d...53-e250040aed74?cldtidx=2
Kalan 10 binide alemlerde yersin .
Corolla.
ver parayı bana ben seni taşırım.
O para git bi kaç gün ferrari kirala, en azından arabaya bindim bi zaman dersin. O paraya satılan motorlu taşıt varmi?:)
clio, auris, corolla, bu ara jettalarıda beğeniyorum rahat satarsın, ama yarısı kiralıktan çıkma.
2.0 dizel avensis favorim ve genelde orta/orta-üst sınıf müdür arabasıdır. paraya kıyar giren şirkete girer zaten kiralıkta olmaz sadece o şahıs kullanır.
(bkz: toyotacı)
audi diyeceğim ama bakımları aksatmayan titiz birinden almak lazım.

dipnot: bayandan araba alınmaz pimpirikli adamdan alınır.
doktordan alınmaz, adam böbrekle mi uğraşacak arabanın lastiği ile mi ?
memurdan alınmaz sorsan zor geçinir ee ne yapacak orj parça mı takar yan sanayiden mi ?

deep dipnot toyota abi..
Fiat egea.

%70+si Marmara bölgesi basta olmak üzere yerli üretimdir.
alfa romeo 159.
çok düşünüyorsan ve seçenekler arasından bir türlü sıyrılamıyorsan corolla al geç derim. pişman olmazsın.
ilan sitelerine bakarsan 2010-2011'den başlayan temiz 1 serisi BMW'ler bulabilirsin.
bak simdi sen bana 3bin veriyorsun ben bunu ihtiyaci olan birine verip sana alacagin arabayi soyluyorum.
7 tane şahin al.

Bozdur bozdur, pardon boza boza kullan.
ne alırsan al ama ya alman yada japon arabası al.

pejo dan uzak dur. net.