bugün

pkk'lı dallamalardır, ulan bir insan yemek yemeden 6 gün, su içmeden 3 gün dayanıyor, bunlar 63 gündür dayanıyorlar ama hala ölmediler, vay anasını, büyük bir heyecanla zaiyat vermelerini bekliyoruz.

bunların açlık grevi yapması, önüne geleni yiyip zayıflamak isteyen şişman kız misali..
insan değildir.
(bkz: iyi insan çabuk göçer ve cennete gider) Lafı var'dı yada ona benzer bir şey. Dolayısı ile Kötülerin dünya'ya çakılıp kalması doğal'dır.
kesinlikle açlık grevinden ölmeyecek insandır. tez zamanda aralarından bir kurban seçip öldürürler, olayı farklı boyuta çekerek açlıktan öldü derler. hepsi ölse gram üzmez köpeklerin.
Aralarında açlık grevi yaparken 2 kilo almış olanı bile vardır. Nasıl bir şeyse bizde öğrenelim masrafsız yaşarız artık.
şekerli suyu bırakıp gelmesi gereken insandır. duasını bizzat edeceğim.
Kilo almak isteyenleri açlık grevine iten insanlardır. Her akşam yatmadan önce bir tabak makarna yiyorum hem de ekmekle ama daha bir kilo alabilmişliğim yok.
ölün ulan artık!

geberin!

ben 2 gün bişiy yemesem tansiyonum düşüyor, başım dönüyor!

ne zaman gebereceksiniz, merakla bekliyoruz!

davulu zurnayı ayarladım, heyecanla kutlamaları bekliyoruz.

amına koduğumun çocukları!
yemek yeyip içiyorlardır. "insan" olan ölürdü bu zamana kadar.
(bkz: walker)

(bkz: the walking dead)
aclik orucu veya grevi ile olum orucu veya grevi arasindaki farki bilmemekten meydana gelen entry.
desene gizli gizli yiyiyor ipne.
götünüz yiyorsa ağız yoluyla veya anüsünüzden bir gram vitamin almayın denilesi varlıklardır.
köpek soylarının hala geberememesidir.
bildiğin amma çok it varmış sosyal medyada onu da gördük. iyi oldu.

ermeni soykırımı mevzusunda bir kısmını görmüşüz demekki bunların.

ekşi sözlük komple yalıyor bu teröristleri şu anda. öcalan köpeği de bunu destekleyen köpeklerde ister odtu da okuyor isterse ebesinin vajinasında okuyor olsun şerefsizdir.

inşallah hepsi birden geberirde kurtuluruz.
güncel Önemli Başlıklar