bugün

1 senedir beklediği olmuş, bir çıtır nesilden ayar yemiş yazardır. uuuvvv beybi! açılan gereksiz, saçma * başlıkların ertesi sabah ya da öğlen hiç olmadı akşama modlar tarafından silineceğini bilir. hee belki de bilmez. belki de moddur orası da bilinmez.
(#13994216) yuksek matematigime gore kendisi 21 yasini 4 ay gecmistir. *
(#6873207) numaralı entrysinde sözlüğün nostradamus'u olduğunu anladığım yazardır. kehanetinin tutacağından şüpem yoktur.

edit: yukarda ki entrynin girildiği tarihe bakınız.
beşinci nesil olmasına karşın yinede ergen olduğunu düşündüğüm gammaz yazar. gammazladığı entrylerin hepsinin silindiğine inanıyor.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: uyku kaçınca e2 de)
mucizelerin adamıdır hakikaten. ben ilk defa 60 yaşında bi kelebekle konuştum resmen hocu.
bekarlığa veda yılında kendisini mektebe götürcem.
yılbaşı çekilişinde eşleştiğimiz yazar. dilesin efendm benden ne diliyorsa.
doğru tespitlerle nokta atışı yapabilen bir yazardır. dikkatle takip edilip istifade edilmesi gerekir.
(#14256922) seviyorum bu adamın yazılarını...
60 yasında kelebek mı olur la diye düşünmeme neden olan yazar.
muhtemelen ıspanak haline gelmiştir. ( kelebek ölmüştür, fosilleşmiştir.. oradan ot çıkmış ve bunu koyun yemiştir. koyunun etini de insan yemiş ve o da ölmüştür. oradaki topraktan da çıkmış olan ıspanak yeni bir kelebek tarafından ziyaret edilmeyi bekliyordur...)
o kadar yakışıklı ki taşaklarını yerim ben onun. ben de böyle bi ibneyim işte napcan arkadaş.
girdiği her ortama mucizevi olarak bir ibnemsi hava katan yazar. hayır elinde değil ortama girerken "aleyküm selam bilader" diyenler ortamdan çıkarken "kendine dikkat et ciciş" diyiveriyor.
hangi başlığa tıklasam bir entrysine mutlaka rast geldiğim yazar.
hemşehrim olan yazar. öğrendim mutlu oldum.
Benimde hemşehrimmis bende cok mutlu oldum o olurmu bilinmez.
evrim geçirmiş kelebektir. ölümsüzlüğü de bulmuş olabilir.
yaklasık 1 ay sonra damat olacak olan damat adayı. buradan çift yastıkta kocamasını hatta 150 yasındaki kelebekler kadar özgür olmasını dileriz efenim.****
bugün evliliğinin ilk ayını doldurmuş yazar.
60 yaşında kelebek mi olur kardeşim. ortalama ömrünüz 58-59 değil mi sizin?
(bkz: evli mutlu çocuksuz)
yaşını belirtmiş kelebektir.
itiraf başlığı vasıtasıyla birbirleriyle konuşan yazar(lar).

ne diyelim, allah mesut etsin. ehehe.
Eski basliklarini hortlatma cabasinda olan yazar.