bugün

zekeriya beyaz hocamızın bir üniversitede yaptığı konusmalarda öğrencilere söylediği söz.bunun sebebi de ruslarmıs efendım.bi de chat ortamı varmıs kendı de gırmıs.hep kız ısımlerı varmıs orda alımlı alımlı ama konusmaları erkek.zekerıya hocam ben yermıyım dıye soyledı ogrencılere.olan kızlarımıza oldu evde kaldılar.
erkek nüfusunun azlığından kaynaklanan durumdur, yazık bu kızlarımıza hem erkek az hemde zengin bulmak zor tabi.
dışarıya türk kızı ihraç etme zamanının geldiğini gösteren cari açıktır.dünya piyasasındaki yerlerinin sağlamlaşmasını diliyoruz...
yasadıgımız ceyrekte artık erkekler iyice karaborsa olmustur,kadınlar okul,kariyer derken 30'u devirmekte ve evde kalmaktadır *.
(bkz: 30 bin kadınla nasıl birlikte oldum)
peki nerede bu 60bin kişi?, zekeriya beyazın şaşı gözlerinde canlanan 30bin rakamını ikitane gördükten sora bunları toplayarak söylemesiyle ortaya çıkmış olan büyük yalandır..
zekeriya beyaz'ın sorunsal haline getirdiği konudur.haklıdır nitekim.at gibi ruslar bembeyaz tenli almanlar fransızlar varken haliyle türk erkekleri de onlarla evlenmekte tabii.
bu 60 bin kadının karşılığı olan yaklaşık 60 bin erkek nerede kaldı acaba? sorusunu akla getiren önerme
ev kızlarının sayısındaki korkunç artışın nedeni olan haber.
(bkz: 60 bin türk kızına evini açan iyi kalpli genç)
-60 bin türk kızı evde kaldı hilmi abi.
+sorun değil ben varım.