bugün

uefa'dan küsküyü aldıktan sonra troll fenerliler tarafından entry girilen eski maç. e be vizyonlarını siktilerim tarihte ki en büyük başarınız galatasarayı yenmek evet biliyoruz da bunu paylaşacağınıza bari şampiyonlar ligi çeyrek final chelsea maçını paylaşsaydınız anlardım. hani biz de şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkmıştık ayakları filan. bu ne lan şimdi ezikler.
avrupadan elenmenin gazıyla muhtemelen fenerbahçenin kazanacağı maçtır.
Bir zamanlar (daha düne kadar) UEFA kupasını küçümseyenlerin bugun finale çıkabilmek için coşkuyla merakla ilgiyle arzuyla kenetlendiklerini görünce bir defa daha güldüm.. Üstüne birde bu başlığı görünce klasik fenerliler gibi "ama biz sizi 6-0 yendik " dediklerini duyunca kahkahalarım daha da büyüdü.. Şimdi 3 kupa da 3de3 hedefliyordunuz.. Elinizde kaldı 1.. O da belli bile değil..
Benfica'nın ezip geçtiği fenerin tek başarısı.
Fenerbahçe için büyük bir başarı değildir ancak Galatasaray için büyük bir rezilliktir.
biz bunu başarı olarak görmüyoruz yanlış anlamayın. sadece rezil olmuş olmanız çok eğlenceliydi.
akıllara gelmesi oldukça düşündürücü olan maç. bu maçı gündeme getirmek yerine, fenerbahçe fanatiği, köşesine çekilip, şapkasını önüne koyup '' neden iyi alan savunması yapamadık ? '', '' neden bir sürü pozisyon verdik ? '' diye sorsa, ülke futbolumuz için yerinde adım atmış olur.
her hezimette 6 kasım' ı hatırlatıp yaraları sarmaya çalışmak sadece yanılgıdır. faydasızdır.
fenerbahçe taraftarının alınan her türlü mağlubiyetren sonra hatırlattığı maç.

+ hasan yarı finalde elendiniz lan!!??
- 6 kasım 2002 de biz size nasıl koymuştuk hatırladın mı..
+ ben beşiktaşlıyım ama.
- 6 kasım 2002....
6-0 yenildiğimiz maç. ha öcümüzü aldık mı hem de şike şike.. e o zaman: önümüzdeki maçlara bakacağız.
bu başlık bugün hortlamasa şaşardım zaten.

fener'i yenen benfica, acısını biz çekiyoruz arkadaş.

bir de bu fenerbahçe'nin avrupa'dan 0 puanla döndüğü yılda mı 2002 idi? tam olarak hatıryamadım şimdi.
yarın yine tarih tekerrür edecek, fenerbahçemiz yine 6 tane atacaktır. gerçek şampyon ezeli rakibine 6 atabilendir.
(bkz: Kendini tatmin etme sanatı)
12 mayıs'ta bir benzeri yaşanacak maç.

fenerbahçe cumhuriyeti, hem sarısı hem laciverti...
coşturuyor bu milleti, fenerbahçe cumhuriyeti...
(bkz: bi bitmediniz amk)
2013' ün türkiye' sinde güldüren hatırlatmadır. Bir bu kaldı zaten elinizde. ahaha.
akşamleyin maçtan sonra fenerlilerin en önemli savunma sözü olacağı için güncel tutulmaya çaba gösterilen başlık.
3 Kulvarda geliyoruz -> UEFA ligden daha önemli -> Türkiye Kupası var, Galatasarayı yeneriz iddialarından sonra

elde bir şey kalmadığını anlayan fenerlinin sığındığı maçtır. iyi ki varsın fenerli *
yaşandı bitti, saygısızca...

vesselam...
fenerbahçe tarihinin en büyük olayı. başka övünecek olayı yok tabi adamların.

tamam susuyoruz 'ama bizim uefa kupamız var' *

not: kusura bakma da sen sikindirik alakasız yerde 6 kasımı hatırlatırsan ben uefayı götüne sokarım.
zevkten 6 köşe olunan maç. evet.
"ama bizim uefa kupamız var" repliğinin çıkma sebebidir.
fb'nin büyüklüğünün gs'ye endeksli olduğunun göstergesidir. en büyük başarıları ve övünç kaynakları zamanında bir maçta bize fark atmış olmak..
üzerinden 11 yıl geçmiş maçtır. En son biz galatasaraylılar 2010 yılında uefa kupamızla övünürken " oha ya 10 sene geçmiş hala övünüyorsunuz" şeklinde sözylemlere maruz kalıyorduk.
galatasaray a acı acı girmiştir. hey gidi be.
AHAAHAHA BiR FENERLi OLARAK BU BAŞLIĞIN TEKRAR GÜNDEME GELMESiNi KINIYORUM. ADAMLAR EZDi BEYLER..
fener'in 6-0 kazandığı maçtır.

başka da övünecek bir başarı yok. evet.

sahalarında kupa kaldırdığımın çocukları.