bugün

aziz vatanımızda teröristlere bu yüzü veren kim varsa orospu çoçuğudur.

gün gelecek çatlılar geri dönecek.

allah rahmet eylesin.
cozum sureci diyerek askerimizi daglardan cekeninde, baris baris diyip pkkya yardim edeninde, askerimize kallesse saldiraninda, pkk saldirdikca sevinen kansizlarinda allah bin turlu belasini versin. allah onlara ana, baba, evlat acisi versin.
Cok uzun yazılar yazilirdi akp ye ana avrat sovulurdu sistem elestirilirdi pkk ya kufredilirdi ama ne dense nafile.

Artik nafile. Coktan nafile. Yigitler öldü hicbir sey geri getirmeyecek.

Ne soylesek boş.

Bomboş.
yüreğimizi yakan kalleş saldırı.
saatlerdir pkk sitelerini tarıyorum ve dikkatimi çeken nokta saldırı saati 15:30. ancak bizim medyada saldırının akşam olduğu belirtiliyor. yine pkk siteleri şehit asker sayısını 15 olarak diyor. bizde ise minimum 15.
birçok koldan yapılan sabotaj saldırısı tabiri var ki ilk defa misilleme kelimesi dışında bir kelime kullanmışlar.
görünen o ki; askerimiz avlamaya giderken avlanmış, tuzağa düşürülmüş durumda. eğer çember ralınma durumu olursa verdiğimiz 15 şehidin kanı yerde kalmayacak gibi ve 50 civarında pkklı etkisiz hale getirilecektir. en azından yüreğimize bi nebze su serper.
sonuç olarak bir şehit acısı ile 15 şehit acısı aynıdır. ateş sadece düştüğü yeri değil hepimizi yakıyor.
Protesto eden şehit ailelerine kanı bozuk dedi. Bilim kurgu filmi gibi bir konuşma yapıyo bu gece. Valla bölesini az gördüm. inanılmaz ya.
Ülke politikasından çok rant kavgasına dönüşmüş pisliklerin neden olduğu saldırıdır.

Yazık gerçekten üzülüyorum şu duruma ne müslümanlıkla ne de türklerle bir alakam yok ama hangi millet olursa olsun kalleşçe vurulması, devlet büyükleri tarafından bu kadar küçümsenmesini algilayamiyorum.

Suriye için gözyaşları döken tatlı su hümanistleri nerde? O çocuk masumdu da yoldan giden pusuya düşürülen o insanlar masum değil miydi? Belki evinde 2 yaşında çocuğu vardı çocukluğunu yaşayamadan koca adam olmayacak mı siz annesiz babasız büyümek nedir nereden anlayacaksınız.
Sonu gelmeyecek bu saldırıların dua ediyorum bu dünyada azıcık adalet varsa bunlara sebep olanlarda sürülecektir.
detayları seçimlerden sonra paylasilacakmis.
ölen askerlerin isimleri bile doğru düzgün verilmedi, doğru düzgün kaç tane şehidimiz var onu bile bilmiyoruz biz. ayakta uyutuyorlar bizi azizim, 30 yıldan beri bizi ayakta uyutuyorlar ve elimizden hiçbir şey gelmiyor maalesef.. elimiz kolumuz bağlı kalıyor her seferinde.

sorarım bu eylemi gerçekleştirenlere; ne kar sağladı bu eylem size, 17 tane masum insanı öldürünce elinize ne geçti söyleyin.

sizin istediğiniz ''kürdistan '' mı kuruldu yoksa ? yoksa artık bizim topraklarımızda özgür müsünüz ?

hiçbiri değil, hiçbiri olmayacak bunların.

şehit ailelerine baş sağlığı dilemekten başka bir şey gelmiyor elimden, allah o annelere babaların yanında olsun.
çözüm derken memleketin fidanlarının bir bir şehit düştüğü saldırıdır. bazıları hala milletvekili derdindeyken canlar yitip gitti. daha kaç şehidimiz var o bile söylenmiyor? iş bu kadar çığrından çıkmış durumda. işte ileri demokrasi ile yönetilen yeni türkiye'nin son durumu. bu eserle gurur duyanlar kanlı elleriyle alkışlasınlar. evet.
Son açıklamalara gore 15 şehidimizin olduğu hain saldırıdır.

icim yandi, icimiz yandi.

Kan durmayarak belli ki sırça koskundeki tek hayaline kavusana dek.

Lanet olsun!
O Dağlıcayı dümdüz etmezseniz adam değilsiniz.....
Reuters E göre 15 şehit.ne diyeceğimi bilemiyorum.allah analara,babalara,eşlere sabır versin.bunlara neden olan her kimse dilerim Allahtan en yakın zamanda belasını bulur.yatacak yeriniz yok.
hala suçun nerde olduğunu göremiyoruz. suç 75 milyonda. hükümet şak şakcıları para ver sus. solcusu anca hükümete laf söyle icraat yapma. ülkücüsü şehit varsa facebookta türk bayragı paylas. yarın düğün var beklerim.
Irkcilik yapilmamasi gereken olay. Kurtlerin hepsiyle pkkyi ayni kefeye koyup entry girmeyin.
Bunca yiğidin başı toprağa değdi, ama boşuna. Şehit haberleri durmayacak ta ki ordu devralana kadar. Aziz türk milleti uyan, bu kalleş köpekler vatan evladını öldürürken sen allah'ın 99 adını 33lük mü 99luk mu tesbihle çekelim diye düşünüyorsun. Yazıktır incitme Atanı, şu iki kalleş partiden sakın oyunu. Eğer sen sakınmazsan ordu zorla başa geçecek. Ve bu darbe ülkeye yarar getiren tek darbe olacak.

görsel
Dağlıca'da ki olayda bir Meti timimiz ve onlara desteğe giden Destek unsuru mayına basıyor ve ardından büyük bir grupla çatışmaya giriyor.

Uzun süre bu iki tim destek almadan çatışmak zorunda kalıyor maalesef. Şehitlerin büyük çoğunluğu bu ilk çatışma da veriliyor.

Ardından başlatılan operasyonlarda da Şehitlerimiz var ne yazık ki...
PKK'lıların Eğitimli askerleri nasıl vuruyoruz diye kahpece arkadan saldırıp kaçtığı saldırı.bitmeyecek biliyorum ama Allah bin beterini başınıza versin.ocak söndürenlerin ocağı sönsün.
doğan ve fetö medyası işbilriği, pkk desteğiyle esas savaşın düğmesine basıldı.

abd durduk yere Türkiye'deki asker ailelerini neden tahliye etsin?
" intikale çıkmıştık, yaz ayları. sıcak mı sıcak bi havada yürümekten topuklarımız şişmişti. birden silah sesleri duyduk. kayalık bi bölge. hemen yere yattık. badimle göz göze geldik, yan yanayız. komutan öyle bir bağırdı ki bizi yan yana görünce. hemen kendimi başka mevziye attım. kafamızı kaldıramıyoruz. 5 dakika geçmedi 2 roket düştü. birisi badimin mevzine düştü. diğerini göremedim. komutanım uyarmasa bende ölmüştüm orada. sonra... sabah yemek yediğim adamın parçalaranı topladım plastik bir torbaya.
askerlik bitti. 2 yıl kendime gelemedim. hicbir iş yapamadım. reklam tabela işim vardı. 300.000 lira batırdım. 3 yıl silahla gezdim. hala düzelemedim. şurada havai fişek patlasa yere yatar mevzi alırım. bakma şimdi anlattığıma, 5 yıldır kimseye anlatamadım. ilk geldiğimde kaç kelle aldın diye soru soran adama ne anlatırsın "

bunları 30 yaşında, şeker gibi bi adamdan dinledim. 2 yıl olmuştur görmeyeli. tabureye oturmuş aglaya aglaya anlamıştı.

ne zaman şehit haberi gelse. şahin abinin gözyaşları aklıma gelir paylaşmak istedim.

Şehitlerimiz icin Allah rahmet eylesin.
Düzce'yi ayağa kaldıran saldırı.

Allah rahmet eylesin, ailelerine sabır versin.
sosyal medya bos is. Derhal sokaklara dokunulmeli.

operasyonda, şehirde mahallede, heryerde oldurulen pkklilarin derhal ölüleri köepklere siktirilip yakılmalı.

Artık Merhamet yok olmamalı olamaz. bitti
Hala 400 vekilden bahsediyorlar. Cok merak ediyorum sayin cumhurbaskani ciksin aciklasin, simdi her sey 400 vekil yok diye mi oldu? Her sey muthis olacakti 400 vekil yok diye mi olmadi?
Sen 12 yildir basbakandin zaten, 12 yil tum devlet sendin zaten. Ne yapacaktin da 400 vekil yok diye yapamadin? Madem oyle cik acikla!

Ya alaya aliyoruz falan ama bu fuat avni harbiden hakli. Ne dedi adam, cumhurbaskani bilerek yapiyor dedi. Bilerek yapildi tabiki. 400 vekil denince deliriyorum yeminle.
Açılış(türk halkı) -Şehitler ölmez vatan bölünmez
-Bir ölür bin doğarız
-Aponun piçleri yıldıramaz bizleri.
Sunum(devlet erkanı)
-bıçak kemiğe dayandı
-Terörle etkin biçimde mücadele edilecektir
-Dış mihrakların oyunu
- Kardeşi kardeşe kırdırıyorlar
- Bin yıllık kardeşiz biz
- Biz de şehit olmak istiyoruz (özellikle vekilcikler)
Kapanış(Türkiye geneli)
-Ne koyduk Hollanda'ya
-Lan,cansu ne hatun be
- ı'm at the cafe(kardeşlerimle)
-arabalar da amma pahalandı
-dolar da baya arttı
- Şehitler ölmez vatan bölünmez
Edit: Var mı yıllardan beri değişen bir şey? Ben,böyle giderse on yılın terörle mücadele planını sundum.
devlet büyüklerinden beklediğimiz delik deşik edin o dağları o pkk'ya destek veren kim varsa kellesini alın benim evladım şehit oluıyor benim kardeşim şehit oluyor, anaların yüreği yanıyor çözüm sürecini bırakalım bir kenara ilk entryde yazıldığı gibi yetti artık türk milletinin sabrı taştı artık, 20 yaşında su gibi tazecik evlatlarımız davulla zurnayla askere uğurlanıyor çocuk anacığının babacığının ellerini öpüyor hakkınızı helal edin diyor çok gelmeden de şehadet haberi geliyor o anneye o babaya yazık değil mi arkadaşlar.

kendi annemizi babamızı düşünelim yada kendi evladımızı bir yere gönderdiğimizde eve gelmeyince nasıl içimizin cız ettiğini düşünelim benim oğlum bu saat oldu nerede kaldı diyoruz allah korusun birisi geliyor ve size evladınız öldü diyor bu nasıl bir yıkım olur değil mi? işte şehit ailelerinin yerine koyun kendinizi birisi kapınıza geliyor ve oğlunuz öldü diyor, vatan sağolsun diyor, o anda o babanın o ananın ne hissettiğini tarif edebilir misiniz.

pkk'yı, hdp'yi ve teröre destek veren kim olursa olsun hepsinin kökünü kurutmalıyız, kandil mi bombalanır, türkiye etrafındaki dağlar dümdüz mü edilir, öcalan mı asılır ne olursa olsun ama pkk ve yandaşlarının kökü kurutulsun artık.
inşallah doğru değildir.

http://m.mehmetciktv.com....ali-var.html#.VeymVBHtmkp