bugün

ben hiç değil öteki arkadaş.

bunu artıladınız siz ama 1.ben güzel degilim 2.ben kadın bile degilim amk.
doğduğundan beri yalnız olan kız için
(bkz: ben)
bir bildiği vardır. rahat bırakın. ben değil bi arkadaş.
kimseyi beğenmeyen kimseyi çaya çıkarmayan kızdır.

beklediği isim tarkan tevetoğlu'dur.
kimseyi beğenmeyen kimseyi çaya çıkarmayan kızdır.

beklediği isim tarkan tevetoğlu'dur.
lezbiyen olabilir ya da akademik kariyer hedefleri vardır.
texas holdem oynasa straight flush falan bekler.
5 yıl da neymiş kendimi bildim bileli yalnızım. akademik kariyer hedefim var ya ondan yani. yoksa ohoo.
öteki de değil, kim ki?
Vardır onda bir bit yeniği. Dedirtir.

istanbul'da bir avmde çalıştığım sıralarda elektronik mağazasında çalışan 1,80 boylarında sarışın yeşil gözlü, bakımlı alımlı edalı işveli bir hatun. Emine Ün'ün 20li yaşlardaki hali. Ne zaman molaya çıksa denk geliyoruz. Her gün gözlemliyorum Ama bir ayı aşkın bir süre geçti kızın yanında bir tane sap göremedim. Doğam gereği
Aşırı güzel(güzellikten kastım baby face) hatunlardan zaten hoşlanamam ama merak ettim işte.
bir yandan gözlem yaparken bir yandan da hatunla muhabbeti nasıl açarım onu düşünüyorum.
Jeton biraz geç düştü ama hatunun her gelişinde Türk kahvesi içtiğini farkettim. Fal bakmaktan da biraz anlarım. Fal muhabbeti falan derken 1 haftada hatunla muhabbeti kurdum 1 ayın sonunda Neden yalnızsın sorusunu soracak kadar kanki olmuştuk.
Sormama gerek kalmadı aga hatunun psikoloji yok, çökmüş, bitmiş, ölmüş de haberi yok. ben ki motivasyonun anasını sikmiş adamım 1 yıl boyunca her hafta bir günümü hatuna ayırıyordum. Koca 1 günde verdiğim motivasyon hatuna ikinci gün yetmiyordu. 6-7 aydır görüşmüyoruz. Umarım düzeltmiştir.
Özet: Bence bir kızın yalnız olmasının sebebi düzelmeyen bozuk psikolojisidir.
saçma sapan sevgililik oyunlarından tiksinen kişidir.

vıcık vıcık sözlerden, saçma duygusal sözlerden hoşlanmaz, kendini gösterme ilgi çekme çabası yoktur. cool'dur.

aşk filmi izlemez. kendi halinde takılır.mutludur bir erkeğe ihtiyacı yoktur, vesselam.
(bkz: 28 yıldır yalnız hisseden kız)
kariyer peşinde olsa gerek gerçek aşkı da arıyor olabilir.
free takılmayıda seviyordur o şimdi.
götü kalkıktır.
ama kimsenin sikinde değildir.
5 yil mi. kendimi bildim bileli yalnizim. niye. bir kisiye kafayi taktigim icin. niye olcakti.
kariyer ile aşkı mı karıştırmış yok lan yok yok o kız Tarkan'ı bekliyor ayağına.
Sevgilicilik oynuyu oynamayı saçma bulan kızdır.
sevgili bulmanın kolay olduğunu bilir ancak aradığı bu değil, gerçek bir ilişkidir.
Sosyal çevresiyle veya kendi içinde egosal problemler yaşamıyordur, kendini seviyor ve hayatından keyif alıyordur. Mutlu olmak, kendini değerli hissetmek vs için ikinci bir şahsa gereksinim duymaz.
Sevgi, sevgili açlığındaki insanlar gibi her dakika arayışta da değildir. Heyecanlanacağı, kendini tamamlanmış hissedeceği, işte bu diyeceği kişi sakince bekliyordur.
Yani problem uzun süredir yalnız olan insanlarda değil, hayatında biri olmak zorundaymıs gibi davranan insanlarda.
Çıtayı yükseltmiştir.
Yoktur öyle bir şey hadi yatın uyuyun ya.
ee Allah çirkin şansı versin derler..
Allah çirkin şansı versin.
yannızlık çeken yazsın desem çokmu abaza olmuş olurum.
ıssız bir adadadır hacıt.
Beyaz tenli ise hemen iletisim kurmasi gereken kızdır.