bugün

5 yıl önce burada olsaydın anlardın. Alışkanlık gibi birşey. Arada bakıyorum kimler gelmiş gitmiş diye.
Yeni nesil kemalikleri tokatlamadan edemiyorum. Bu yüzden sözlükle aramdaki mesafeyi fazla açmıyorum.
Bazen ara verilir, yine gelinir.

Herhalde 2013 den beri burdayim. 10 yıl olmuş.
YAŞADIĞI MENTAL YIPRANMADAN DOLAYI MAHKEMEDE ŞAHiTLiKLERi GEÇERLi DEĞiLDiR.
daha yeniyim aq.
Silip silip tekrar yazarlık almak boş iş çünkü.
https://www.scribd.com/doc/53591185/Tulsu-yu-Sevmek
sözlüğün prime dönemini görmüş yazarlardır. Ne güzeldi lan o zamanlar. Sol frame cayır cayır akardı espri şaka gırla giderdi sözlükten çıkamazdık amk...
sözlük ölmüş.
can sıkıntısına giriyoruz artık.

buranın prime dönemi ekşiden güzeldi gerçekten.
bana emmi diyebilirsiniz !..
Alışkanlık beteeermiş hepsinden,
Korkuyorum her geçen günden
Bırak sözlüğü seeen şimdiden.
Ben de 5 yili geçenlerdenim. Ilk zamanlar hevesli , bilgi içerikli entry girerdim. Zamanla gönlümüz de yoruldu. Kisa cümleler kurar olduk.
Biri hatırına buradayım. Yoksa giderdim çoktan.
2019 dönsem sarılsam bırakmasam.
12 Yıldır sözlükteyim pek yazmasam da... sigorta yapmadılar sigorta yapsalar eyt'den emekliydik.
Sadakat rozetimizi bekliyoruz zalll.
2010dan beri burdayım zorlayanbizonum bamlandı bunla devam.
*2 ile yola devam.
*3 le ileri.
zall'dan herhangi bir kıyağa maruz kalmamaktadırlar. geyik yapıyoruz falan işte hala. ha bir de ilk yıllarında daha çok bilgi içerikli entry takılıp sonra ucunu salarlar genelde.
+2 ile aralarında olunan yazarlardır.

--spoiler--

zall'dan herhangi bir kıyağa maruz kalmamaktadırlar.

--spoiler--

kardeşim biz mayışımızı alıyoruz siz de hakkınızı arayın mesaj atıp. aç ayı oynamaz deyin ismayile.
12 yıl olmuş neredeyse... vay be...
2011, harç kardım bu sözlüğün temeline. o zamanın parası 2,5 milyar hava parası aldı zall allahsızı.
Zallı işe ben aldım.o kadar eskiyim sözlükte.
sözlükte sekizinci yılım. eski tadı kalmasa da seviyorum burayı. trolüyle yazarlarıyla burası bir çatı.