bugün

izmir'deki arkadaşlardan teyit ettiğim, maalesef doğru bilgidir. şu an çatışma olduğu söylenmektedir. umarım çok kötü haberler gelmez.
fabrika ayarlarına döndürün lan bu ülkeyi! 1923'e geri döndürün! istemez ne süper güç, ne dünya liderliğini. Böyle şeylerde vallahi gözümüz yok. Sadece sakince bir gün yaşansın şu ülkede. Sokaklara çıkıp rahat rahat dolaştığımız günlerin kıymetini bilememişiz.
Başkanlık geliyor diye kuduruyor orosbu çocukları.
kınıyorum. devlet büyüklerimiz de kınasın konuyu kapatalım.
yeter lan yeterrrr.
Amina koyim memleket iyice texasa döndü.
istikraaaarrrr !
istikraarrrr !
istikraaarrr !

başkaaaannn !

başkannn !

başkaannn !
şansa yaşıyoruz anasını satayım.
http://www.haberturk.com/canliyayin

bombalı saldırıymış lan, nereye gidiyor bu memleket?
son durum şu şekildedir.

görsel
Hay ananızı avradınızı sikiyim.
ajanslara düşen, ancak daha sonra kaldırılan, troll sandığım başlık. keşke de öyle olsaydı.

umarım can kaybı yoktur. allah yardımcıları olsun.
Can kaybı yok desin biri.
orta doğunun refahını aldık çok şükür.
(bkz: Çabuk yayın yasağı gelm)
izmir de neden patlama olmuyor diyerek eşeğin aklına karpuz kabuğu düşüren şahsı da buradan selamlıyoruz. inşallah can kaybı yoktur.
izmir Adliyesi polis kontrol noktasında bombalı araç saldırısı oldu. CNNTURK muhabiri..
2 ayrı patlama oldugu ve silah seslerinin geldigi söylentileri var.
dicek bişey bulamadım, bu bataklıktan nasıl çıkıcaz bilemiyorum!!

bi de şöyle bir şerefsiz vardı geçen ay twitt atan muradına ermiştir kesin.

görsel
başkanlık gelsin, istikrar olsun diyenlere

Amk, 14 yıldır ülkeyi RTE tek başına yönetiyor da ne oldu, hani istikrar. istediği yasayı zart diye çıkarıyorlar, istediklerini atıyorlar, tüm itirazlara rağmen herşeyi yapıyorlar. Sonra, 7 haziranda seçim oldu akp tek başına iktidar olamadı diye ülkeyi kaosa götürdüler, neresi istikrar bunun.
2003-2007 yılları arasında bağdat'ta her gün bomba patlıyordu. pazar yerleri havaya uçuruluyordu ve ben bu insanlar bu ortamda nasıl normal hayatlarına devam edebiliyor diye düşünüyordum. Şu an türkiye bağdat'ın o döneminden kötü. demek ki bu şekilde devam ediyorlarmış.
2-3 ölü diye başlar 50 taneyle çıkarız yine sıçayım böyle işin içine.
adliyenin c kapısında bomba patlatılmış ve şuan çatışma devam ediyormuş.
http://www.youtube.com/watch?v=ZWJbT-Y3YQY
son gelen patlama haberi, siktiniz ülkenin anasını..