bugün

boşuna oynanacak maçtır.

(bkz: 31 ağustos 2013 fenerbahçe galatasaray maçı).

(bkz: 25 mayıs 2013 barcelona galatasaray maçı).
Alex ferguson un eski talebesi ronaldo yu durduracak bir çare bulamazsa takımının tura veda edeceği karşılaşma. ilk maçta minare gibi topa uçarak kafayı gömdü. Şimdi ise geniş alan bulduğunda hızıyla rafael i perişan eder. Zaten ilk maçta da rafael delik deşik olmuştu. Bu yüzden ferguson un belki de ronaldo nun kanadına rafael bir başkasını koyabileceğini bile düşünüyorum.
manchester'ın turu geçeceği maçtır. gol bulması gereken ve baskı altında olacak madrid boş alanlar verecektir united'a. valencia ve rooney için uygun ortamdır. 2-1 gibi skorla kırmızılar turu geçecektir.
manchester united' ın hünharca ağlatacağı maçtır.
riskli skor. real bir tane atarsa mançester 3 tane atmak zorunda.
-ömer üründül.
barcelonaya deplasmanda 3 atan real old trafforddanda çıkar. gönlüm kırmızı şeytanlarda ama favori real madrid.
cüneyt çakır yönetecektir. **
real'in boruyu döşeyeceği maç.
manchester'in avantajlı skorla tur atlayacağı maç. united topla fazla oynayan bi takım değil, rakibe bırakıp geride bekleyebilir. real'in kontra takımı olduğunu düşünürsek istediği gibi at koşturacağı boşlukları bulamaz.
real madrid'in, united'ı 2-1 ile geçeceği maçtır.
Tur atlar mı , atlayaz mı iddalı konuşmak istemiyorum ama Real madrid in son 2 el clasico maçından çok daha fazla zorlanacağı bir maç olacaktır. Garip bir dönemden geçen barcelona yı iki maç üst üste yenmiş olmaları mükemmel bir futbol oynamalarından çok adını koyamadığım barcelona nın artık depresyon mu dersiniz ne dersiniz bilemiyorum durumundan dolayıydı. Alex ferguson taktik anlamda yapılmasını gereken ne varsa yüzde 99 bile demiyorum en az yüzde 101 ile hazır vaziyette çıkacaktır real karşısına.
cüneyt çakır'ın yöneteceği süper maç olacak.
akhisar elazığ spor maçını yönettikten sonra cüneyt çakırın old traffordda hafif bir sarsıntı geçireceği maçtır. kolay değil, yılmaz vuraldan sonra mourinho.
Madrid her türlü yenecektir. Cüneyt hocanin dikkat etmesi gereken konu, madridliler hakemle cok oynuyor.
dün oynanan madrid-barca macini iyi analiz etsin. ronalda sürekli kendini yere atiyor.
normalde manchester united daha iyi takım real madrid'den ama son 2 el clasico zaferi moraliyle ve jose mourinhonun ingiltere de kendini göstermek isteyeceği aşikarken madrid'in turu geçeceğini düşündüğüm maç. star veriyor sanırsam nefis maç olur. edit: ntv veriyormus.
uzun yıllar unutulmayacak bir maç olması muhtemel.

ihala madrid!
theatre of dreams semaarında çıktığı son iki şampiyonlar ligi maçında(2000,2003) 3 gol atan real'in seriyi devam ettirmesini umduğumuz maç. hala zevkle hatırlanan 2000'deki maçtan fazladan bir de gülümsemeyle hatırlanan ikili:
(bkz: fernando redondo)
(bkz: henning berg)
ilkyarının berabere 2.yarıyı madridin almasıyla sonuçlanacak maç.

skor tahminim 1-3 net.
Cüneyt Çakır'ın yöneteceği, Real madrid'in elinde kalan iki kupadan biri olması sebebiyle çok büyük öneme sahip olan (malum lig onlar için biti) ancak karşısında son 20 yıl boyunca hep bu kupada olan bir takım olması sebebiyle gayet zevkli geçeceğine inandığım maç.
maçın hakeminin cüneyt çakır olduğunu öğrenmemle birlikte evimi arabamı satıp 'kırmızı kart var' oynayacağım çempiyıns lig müsabakası.
iki takımdan birinin eleneceği maç. yıllardır barça karşısında real madrid'i desteklerim ama manu karşısında ne yapacağımı şaşırdım. en iyisi madrid 5 atar manu 4 atar demeden oturup maçın zevkini çıkarmak. cüneyt çakır'a da başarılar.

not: çok heyecanlıyım lan bana ne oluyorsa.
manchester united büyük ihtimal alıcaktır skor 3-1

Old Trafford orası giriş kolaydır,ama çıkış biraz zordur bunu en iyi Cristiano Ronaldo bilir.
skor tahminimin 2-1 real madrid alır şeklinde olacağı maç.
ağa kimse de demiyor ki bilmeyen vardır yazalım. 21.45'te ntv'den yayınlanacak maçtır efendim. duyurulur.
old trafford'da manchester'in kesinlikle turu real madrid'e vermemesi gereken maçtır. 0-0 biteceğini ve manchester'in turu geçeceğini düşündüğüm maçtır.