bugün

(bkz: parken stadyumu)
galatasaray'ın şampiyonlar ligi b grubundaki 4. maçı. kopenhag parken stadında oynanacaktır.
parken'i bir kez daha inletecegimiz mac.
drogba nın iki gol atacağı karşılaşmadır.
bir fenerbahçeli olarak şampiyonlar liginde milli vazifemi yerine getirip galatasarayı destekleyeceğim ve danimarkalıları ezeceğimizi umduğum maçtır.
Kopenhag'ın rahat kazanacağı maç.
galatasaray'ımız farklı kazanmasını istediğim maçtır.
12. Puanı alacağımız maç.
Kopenhag ın kontra ataklarla gol arayacağı mücadele.
hakemin düdüğü ile başlayacak olan karşılaşma.
68 gün sonra oynanacak olan maçtır.
Gruptan inşallah 1. çıkacağız.
galatasarayımızın deplasmanda kazanarak puanını 7 ye çıkartacağı ve büyük ihtimalle real madrid e yenilecek olan juventus u altına alıp grupta iddialı hale geleceği maç olacaktır. konuşmak için henüz erken belki ama inancım bu yönde...

edit: o zamanın koşullarıyla 4 puan yazmışım, dalgınlık işte...
galatasaray'ın kazanacağı maç.
yüce galatasarayımızın en az üç fark ile galip geleceği maçtır.
not: yeni tarikat lideriyim, geleceği görebiliyorum.
böbreğinizi, ciğerinizi hatta götünüzü satın galatasaray galibiyetine yatırın kankalar.
rövanş maçıdır. galatasaray favori olarak görülmektedir.
Yine ve yine galatasarayimiz kazanacaktir insallah.
17 mayıs 2000 ruhu ile o stadtan galibiyetle çıkacağımız maçtır. galibiyet demek 2.tur kapısını ardına kadar açmak demek. haydi aslanlar.
galatasarayın konya maçındaki gibi dağınık ve açık oynaması halinde çok fazla zorlanacağı maçtır.
Galatasaray'ın rahat kazanacagi mac.
1-2 ila 1-4 gibi bir sonuca sahne olacaktır. ama bence yine 1-2 olur bu.

galatasaraylılık sıkıntı çekmektir.
henüz resmi siteden bir açıklama gelmemekle beraber ntv ye göre galatasarayımızın ayak parmağındaki kırık nedeniyle muslera ve sağ üst arka adalesindeki zorlanma nedeniyle sneijder den yoksun olarak çıkacağı zorlu maçtır. kalede eray işcan ı görme ihtimalimiz var, ki kendisi daha önceki maçta baya bi hatalar yapmıştı hatırlarsanız.

yine de eksikler kesinleşirse bile kazanacağımıza inandığım maçtır.
Yarın oynanacak müsabaka. Star tv veriyor canlı olarak. Beni en çok mutlu eden bu oldu. Galatasaray'a başarılar.
yensekte yenilsekte maÇtan sonra en Çok fenerlilerin konuşacağı maÇ. yok köy takımını yendiniz. yok nasılda yenildiniz. şimdiden söylüyorum hadi gidin siz dizi seyredin.
Kesinlikle under bitecektir,mac sonu burdayim.