bugün

Az önce yasanandir.
Antalyada olmama rağmen manevi ablamla konuşurken olandir.
San Marino dan hissedilmemiştir.
An itibariyle yaşanandır. Korkutmuştur. Evde üç hayvan var üçü de gık çıkarmadı ya bunca sallanmaya, helal olsun.
antalyanın neredeyse tam ortasındayım ama hissetmediğim deprem.
mersin erdemliden hissedilmedi.
"ordan burdan hissedilmemiştir ehi ehi" diye espri yaptığını sanan salakların da başına gelmesini dilediğim deprem.
antalya dokuma da oturuyorum yine hissetmedim olm sorun bende mi lan dediğim deprem.
sakarya' dan hissettiğimdir. hani biz 1. dereceyiz ya hani kutuplarda olsa hissederiz ya ondan.

edit: lan biz 7.4 ler görmüş adamız 5.2 buranın sıradan depremi oldu artık! salak salak tirsardiniz demeyi kes de git altını temizle.

allah göstermesin.
allah korusun deprem çok tehlikeli bir afettir ki çoğu zaman kaçış yapacak zaman bulunmaz, ne diyelim geçmiş olsun.
izmirde hissedilmeyendir. ulan götümün dibinde olan depremleri hissetmedim bunu mu hissetcektim.
ulusözlükte hissedilmemiş depremmiş..

bi kere hissetseler sarsıntıdan beyinleri yerine oturacak espri yetenekleri yükselecek ama hissetmiyorlar aga.

5.2 şiddetinde akdenizde gerçekleşmiş, korkutan depremdir.
Alanyayı fena sallayan deprem. Yatak bildiğin beşik gibi sallandı.
mersinden pek hissedilmeyendir. geçmiş olsundur.
başlık açılınca farkedilendir , geç saatte olduğu için yarın ki üçüncü sayfa haberidir..
Akdeniz açıklarında meydana gelen daha çok sahil şeridine yakın yerlerde hissedilen depremdir.
5.2 büyüklüğündedir. Ayrıca aramaya inanmak. (bkz: 05 09 2014 antalya depremi)
Türkiye maçının sonlarına denk gelen ve acaba kamera mı sallanıyor benim mi uykum geldi derken aha deprem lan dedirten bisey.21 senenin sonumda ilk kez bir depremi hissettim.o da iyi bişey değil.
inşallah ölü/yaralı yoktur . Allah göstermesin
tekrar olmuştur.
hayatımda ilk defa bir depremi bu kadar şiddetli hissettim. hatta bir an herhalde çökecek bina yolun sonuna geldim diye düşündüm. korkunçtu. antalya körfezinde yerin 25 km altında gerçekleşmiştir.
antalyada -merkezinden bahsediyorum- inşaat yapabilmek ve temel kazabilmek için dinamitle kayaların patlatıldığını bilen biri olarak antalya il merkezinin zemin olarak hayvan gibi sağlam olduğunu, böyle ufak depremlerden etkilenmeyeceğini belirtir ve rahat uyumalarını tavsiye ederim. geçmiş olsun.
(bkz: akdeniz Akşamları)
Az önce 3 büyüklüğünde tekrar etmiştir.
antalya körfezinde yerin 25 km
altında gerçekleşmiştir.
paraguaydan hissedilmeyen depremdir.