bugün

mucizenin kendisi sanki...
Ben öyleyimdir de 5 dakikaya hazırım deyip 5 dakikada hazır olan erkek de tanımıyorum.
Bes dakikadan daha erken hazirlanan kizda vardir.
benimdir. alarm 8 de çalıyor, yurttan çıktığımda 8.06 idi.
Merdivenlerde falandır yoksa imkansız.
Sabahlari gercekten sistem bende boyle calisiyor. 5 dk fazla uyuyabilmek icin 5 dakikaya hazirim evet.
Her daim tetiktedir. Günlerin çalışması yatar orada.

(bkz: sen benim geceleri uyuduğumu mu sanıyorsun memati)
O ne güzel, o ne iyi kızdır. Nikahına alırsın.
hazırlanmamıştır o. 5 dk içinde çıkıcak anlamındadır çıkar evet.
yok öyle bir kız yoksa var mı lan bilemedim şimdi.
Varligi kanitlanmistir arkadaslar,

Siz neler gormussunuz,şaşılası.
Benim için imkansız olan bir durumdur valla varsa böyle hemcinslerim tebrik ediyorum buradan.
Bir saat öncesinden hazırlanıp, ee bugün n'apıyoruz mesajı atarsın. Kahve, yemek vs teklifi gelir.. Tamamdır, 5 dakikaya hazırım dersin, parlatıcını sürer çıkarsın..

Bu kaa basit!
Paralel evrende yaşamaktadır.Aslında o 5 senedir.
zaten hazırdır, rujunu tazeleyecektir. yoksa mümkünatı yok.
5 dakika sonra öpülesi kızdır.
hemen pamuklara sarmalayıp sarıp evinizin en nadide köşesine koymanız gereken kızdır. çok sıkı korunmalıdır zira nesli tükenmektedir bu kızların.
sizi pek iplemiyor demektir 5 dkda eline geçeni giyen kızdır evet iplemediklerim için en sevdiğim yöntem.
solcudur ter kokar kot converse tshirt takılır.
Candır o can.
yok öyle bir kız varsa da henüz doğmamıştır.
Aldatiyordur. Bes dakika once zaten bir yerlerde coktan hazirlanmis da fink atiyordur bile. Bes dakika bulusacaginiz yere gelebilmek icin gecen suredir. Kizlar 5 dk da hazirlanamaz yigitler. Gozunuzu acin.*
pes bilip fenerbahçeyle size 5 atan kızla yarışır vesselam.
korkulan kız tipidir. 5 dakika da geliyorum deyip gelir. Bekletilmeyi hiç sevmez, beklettim mi yiyeceğin azarın haddi hesabı olmaz.
Ütopyadır.