bugün

türkiye versiyonuna gerek duyulmayan genç.
etrafta çok.
Cok etkileyici.butun ateistleri bu imamin yanina gondermek gerekir.
Elemanın gerçekten müslüman olduğu konusunda birşey diyemem ancak böyle açıklayıcı anlatan insanlarla bu din bir yerlerde durur.

Bizim ülkedeki gibi tütütü ile olmaz. He bunu cahil halka nasıl anlatırsın? Muamma.
Bunlar çin malı ateistir, böyle biraz dönek olurlar.
şov için hazırlanmış olaydır. istediği soruları sordurup, kafasındaki cevabı veren şovmenin yaptığı şovdur. ateistim diyen insanın tipine bakarsanız, o tiple ateist mi olur hağğmına dersiniz zaten. eğer bunlar gerçekse de, ateist olan tam bir maldır.
video sonunda, altyazıları okuyan kişiyi de müslüman yapar. ilgili videodaki adam, açıklayıcılığı ve sabrı ile de takdir edilesidir.
sadece ateistlerin değil sorgulamayan islam dini mensuplarının da yanına gidip vaazlerini dinlemesi gerekli olan soru cevap şeklindede sohbet edildiği takdirde imanını güçlendirecek olan imamın ateist gencin sorusuna mantıklı vede yeterli cevaplar verip onu islama davet etmesidir. nihai sonuç olarak islama gelmeyi kabul etmiştir.
imam karşısında kendi fikirlerini ideolojisini savunmaya kalkamayacak kadar aciz birisidir. orada bir imam yerine rahip olsaydı, hristiyan olacak kişidir
Dr. Zakir Naik gibi bir ilim ve din adamını "şovmen" olarak nitelemek ne kadar da cahil ve sığ bir düşüncedir, ne büyük bir utanmazlık ve ahmaklık örneğidir.
Bunun bir "şov" olmadığına herkese garanti verebilirim. Eğer başka bir konuşmacı olsaydı bende şov diyebilirdim, ancak büyük bir islam profesörü olan Dr. Zakir Naik işin içinde varsa o program "şov" değil "hakikat"tir....
Fetocu gençtir parayla satın alına bilir.
Eter koklayıp 1 dakikada hristiyan olan battal gazinin oğlunun yaninda esamesi okunmaz.

- ben alyonun oğluyum. Battal benim can dusmanimdir. Ben hristiyanım.
yine bir zakir naik farkıdır.
günümüzdeki bazı müslüman davranışlarına bakmadan, kur'an-ı kerim'in ve bilimin ışığında, inatçılık etmeden, kendisine sunulan doneleri objektif bir bakış açısıyla değerlendiren ve doğru yolu bulan gençtir.
Düşen bir uçakta bulunması olası olan gençtir.
bunlar bir tür artık dini pazarlama tekniğimi diyeyim ne diyeyim bilemedim. yoktur öyle şeyler nesnel olan kimse dindar olmaz. deist olabilir belki ama dindar olamaz.
çok yavaştır. kelime-i şahadet getirmek 5 dakika sürmez, 5 saniye sürer en fazla.
kelime i şahadet i çok yavaş telafuz eden gençtir.
Terkedeceği çok şey olmadığından 5 dk bile fazla dedirten gençtir.
götümle güldüğüm video.

birde 2 dakikada kalemle ateizmi çökerten arkadaşımız vardı, tebrik ediyorum hepsini.
Dini söyleşinin önceden planlanmış bir senaryosudur.
ateist değildir.hiç olmamıştır.yalandır.
Youtube da 'am nasıl yapılır' konulu bir tubegaz vardı, nasıl bir yokluksa ?: diğerini müslüman yapma ihtiyacı. ..neden buna ihtiyacın var dostum ?.
sizin izlediğiniz videoları deneysel bir mantıkla ilk bizler izliyoruz efenim. masalları ciddiyetle savunmak hiçbir şeyi ispatlamaz.
ya cidden ateyizler herşeyi bildiğini sanıp,hiçbir şey bilmeyen insanlardır. lütfen uğraşmayın şu cahillerle.
ateistler dış dünyanın varlığından şüphe edip hayaller aleminde yaşamaz...