bugün

Üzücü bir durum, evet.

20 saat sonra gelen Edit: karmamı şey ettiniz teşekkür ederim.

Edit: 500 e götümü yasladım. Bekliyorum. Bu arada başlık nickaltı muzdariplerinin sığınağı gibi olmuş.
Ezik olduğunuzu gösterir. Evet.
büzük olduğunuzu gösterir.
pasif olduğunu ve boş yazdığını gösterir. Biraz daha janjanlı takıl kardeşim.
5229 ve bununla 5300 entrym olacak ve nick altımda 3-5 entry var çünkü nick değiltirmek diye bir şey çıktı nickaltı bozuldu.
601 entry giren versiyonlarıda vardır.(üzgün smiley.)
Gerçi ben nickimi değiştirmiştim ondandır belki.
(bkz: sukretmek)
Kim olduğunu kimsenin merak etmediği yazardır. Burası sözlük mü facebook mu bilemedim şimdi....
Orasının burasının resmini sözlükte paylaşmamış yazardır. paylaşsan dolardı oralar hep şimdi.
nick altı mı ? o da ne demek ?

edit: ağladığımı görenler girmiş nick altıma, hepinizi çok seviyorum.
yazarlara oynayarak entrye girmediğini gösterir.
Yüzlerce entry girilmemiş olması, kötü bir yazar olduğunu göstermez. Ismarlama entry girilmesini istemek ise, kalitenizi düşürebilir.
657/14 oranla benim bu efenim.
1035/2 ile rakip tanımadığımı gösteren durum.
676 (an itibariyle 677) entrye 5 nick altıyla açık arttırmaya güçlü bir giriş yaptığım hede.
766 entrysi olup nickaltında bir tane acayip entry olanlar da var.

Abaka sen kimsin arkadaşım?
7515/8. dağılın. (7516)
Kalitelidir. Kimseye teşhir çekmiyor ırkçılık yapmıyor şerefsizlik namussuzluk yapmıyordur. Bence gitsindir. Burası her geçen gün cirkinlesen bir yer.
Nickaltı ne demek?

*Zerre önemsememesi gereken yazardır.
Yine de bir tane de ben yazayım gönlün kalmasın diye telkin edilen kırılmış yazardır.
Benden iyi durumdadır. Ne gerek var birilerinin benim hakkımda düşünce sahibi olmasına.
1530 entry girip 19 nickaltı olan yazardan iyi durumda olan yazardır.
367 entry girdim nick altımda sadece 3 tane entry var. Şimdi napmam gerekiyo öleyim mi ki.
1245 entry 8 nickalti olan da vardir. Ben.
Milyonlarinbacisi miyim lan ben sayfalarca nickaltim olsun. Iyi bole.
2895 e 24 ile geride bıraktığım oran. Aha 2896 oldu.
(bkz: lazymegan)