bugün

Gozler italyan hakemde geyigini hatirlatan inci klasigi gibi soru. A3 mu megane mi?
nerden aldığımıza göre değişebilecek arabadır. doğu avrupada klasından bi x6, range rover evoque alınabilir.
Ayaklarınızı yerden kesecek otomobildir. En iyi derken kime göre en iyi? kendi görüşümü belirtmem gerekirse benim için bu paraya alınacak en iyi olanı 75 Camaro'dur. Tabii 5700cc hacminde karbüratörlü motoru ve ülkemizdeki benzin fiyatlarını düşünürsek iyiliği sadece lafta kalabilir.**
100 tl ye bir ayakkabı alarak tabanvay tercih edilir. geri kalan 39.900 tl ile aslanlar gibi doğu avrupa ve asya turuna çıkılır.
25 milyar verilip hyundai i20 alınır. Geriye kalan 15 milyar da sizin hayal gücünüze göre değerlendirilir.
ben olsam bi corolla alırım 25 e kalanı da yerim.
Porhse.
ikinci el volvo s40.
20 tane reno* tx.
almandan şaşma. temizinden jetta, passat, hatta caddy'nin binek tipi olanlarından.
sıfır düşünülüyorsa, Volkswagen Polo 1.6 TDI Comfortline.
ikinci elde çok daha iyi arabalar alınabilir bu paraya.
2010 model Toyota Avensis Comfort line alınabilir.
2009 model devlet bahçeli.

siyasi bir amacı yoktur, tamamen mizahi. Celallenmeyin hemen.
merak edilendir.
Pertten çıkmış şirokko.. Şaka şaka honda civic.
toyota corolla.
2012 astra h essantia full paket artı lpg .comfort extra auris de olabilir.
Arabadan ne beklediğinize bağlı durum , en iyi araba diye bir şey olmadı olamaz kimi yakıtta iyidir kimi performans ta kimi konforda , isteyen arkadaşım pm ile gelirse yardımcı olurum.

- araba alıp satıyorum sorularınızı alayım , swh*
Leon 2008-2010 alınabilir şekil dersen şekil performans dersen performans kız dersen kız her türlü.
Yurtdışı yurtiçi diyerek soruya soruyla cevap verilebilir.
40000 tl ye sıfır alacağına, 2004-2006 model arası bir ford mondeo al derim.
"iyi araba" tamlaması barındırdığına göre 2. el olması gereken arabadır. zira bu fiyatlara iyi bir sıfır araba yok...

not: markası ford olmayan arabadır!
yurt içi ve hb, 2012 model ve üstü makul bir araç olması gerekendir.
bir sürü ezik arabası sıralanabilir ama alınabilecek en iyi araba 2007 jaguar'dır...
bir volkswagen kullanıcısı olarak, 2008-2009 model golf 5 derim.

al, yaslan arkana.