bugün

imam hatipte okurken benim çok salak bir kız arkadaşım vardı.otobüsle eve dönüyorduk, ben ayakta hastalıktan düşecek gibiydim kendisi de yorgundu ve otobüs de çok sıkışıktı, gitti 40 yaşlarında bir adama yer verdi. inanamadım. aradan kaç yıl geçmiş hala nefretle hatırlıyorum. salak.

türbanlıysan da bu kadar enayi olmana gerek yok ben de türbanlıyım ama aklımı kullanabiliyorum.

anlamayan başka salaklar için gelsin bu: kız kendini yardımseverliğe öyle kaptırmış ki abartmış demek istedim.türbana bok atma değil aksine türbanla enayiliğin aynı şey olmadığını anlatmaya çalıştım.
turp gibi adama yer verip kendi sıkışık otobüste dokunmadık yerini bırakmadı, allahın enayisi. ailesi terbiyeyi yanlış vermiş bu kıza. ah face den bulsam da dalga geçsem bi güzel.
Türbanlılara bok atma amaçlı açılmış başklıktır . Hala türbanın insanın beynini örttüğünü sanan kimseler var . Ve komik ironi bunu yazan kişi de türbanlı olduğunu belirtmiş . Hem 13 yaşında olup hemde imamhatip'e gitme durumuda olayın kurmaca olduğunu ifşa etmektedir .
tamamen uydurma şeyler ile başlığı açan yazarın belirli bir kitleye bok atma, karalama kendisini ucuza çıkartma çabasıdır.
Kapanan kadınlara yobaz gözle bakılan dingillere cevabı veren kızdır..
büyük ihtimal ismi de rabiadır.
başka erkekler tarafından sıkıştırılma pahasına bile olsa gepegenç adama sırf yaşça büyük diye yer veren hastalıktan bitap düşmüş arkadaşını düşünmeyen düz mantık türbanlıdır.
iyilik yapma isteğinin boyutunu hiç bir zaman anlayamayacak yazarların saçmalamasıdır. muhtemelen uydurma bir senaryo çizilmiştir. sadece bunu görüp böyle bir tepki veren kişinin hz ebubekirin ve daha binlerce sahabenin hayatını hayatlarında yaptıkları iyilikleri okuyunca ne tepki vereceğini sezemiyorum.
işte bu entry giren gibi iyi ile aptal ayırt edemiyoruz. bu mesajı giren kardeşin kişiyi özellikle türbanlı diye belirtmesi onları küçük düşürme gayesi olsada aslında orada o kız saygı ve ahlakını ortaya koymuş.
40 yaşındaki o adamı gözüne kestirmiş olabilir. Bu gün yer verir yarın el verir. Ne de olsa 15 yaşına gelmiş orta yaşlıdır.
Bunların ideal verme yaşı 9 dur. Sorun Hüseyin üzmez'e söylesin.
(bkz: 40 yıllık adamım böyle türbanlı görmedim)