bugün

(bkz: kanguru)
hızlı yüzer.
ayakları bakımlıysa, ayak fantezisi için daha geniş alan ve daha fazla seçenek sunabilecek kızdır.

(bkz: ayak fantezisi)
ördekgiller familyasındandır. *
eğer kocası ayak fetişisti ise adamın ağzının yırtılması muhtemeldir.
taksimdeki bir ayakkabıcıda gördüğüm yazıyı hatırladım 40-41-42 no ayakkabı bulunur. Hemen yanında da perukçu vardı. Bilmem anlatabiliyor muyum!
(bkz: bebek mezarı mübarek)
mümkünse babet giymesin kadınıdır. *
Hayun kişinin boyu uzunsa bebek mezarı diye tabi ettiğimiz ayakların normal karşılanabileceği bir durumdur.
ayakları mevzun ve bakımlıysa, yine de süper bir ayak fantezisi yaşatabilir.
(bkz: toynak)
hastalık olabilir. zira kadınlar genellikle 35-38 arası ayakkabı giyerler.
topuklu ayakkabı bulamayan kadındır. bulsa bile yakışmaz ayağına, beğendiği ayakkabının 40 numarasını bulamaz falan.
175lik kıza 35 numara ayak ütopiktir.
boyu bir seksen ve üstü kadındır.
diğer kadınların ağzı açık baktığı kadındır.
kendini beğenmiş olarak algılansada kısa boylu ve kısa zihinlilerin dünyasına yabancı ama tutkun kadındır.
nereden mi biliyorum?
bir tanesi im olur.
bilmeyenler için belirteyim;
insanların sahip olmayı seçmedikleri özellikleri ile ancak zavallılar dalga geçer.
ayak fetişleri tarafından ağır eleştiri bombardımanına maruz kalacak kadındır.
ayakkabısından şarap içeibilmek için sağlam bir bünyeye ihtiyaç vardır.
daha kötüsünün de olabileceğini unutmaması gereken kadındır. ya paris hilton gibi 42 numara giyseydi?
daha hızlı yüzebilecek kadındır.
elleri de büyüktür muhtemelen topukluda 38, normalde 39 giyiyordur. çok dar ve küçük ayakkabılarda nadiren 40 giyiyordur.

aman canım ne abartıyorsunuz. * *

(bkz: ben değil bir arkadaşım)
erkek çorapları giymek zorunda kalacaktır.
travestidir o...

kaç kaç kaç kaç...
elde olmayan durumdur. ayrıca boyu 1.75 ve üzeriyse normaldir. aksi takdirde kötü bir görüntü oluşacaktır. 1.80 boyu olan hatunun 36 numara giydiğini bi düşünsenize amk.
boyu 1.78 veya 1.80 cm olan kadınlardan birisidir.
ayağın büyüklüğünü farkedip sorana ise 38,5 diyene rastladım. utanmıştı yavrucak,yanakları kızarmıştı.
hiç 175 üstü bir sevgiliye sahip olmayanların şaşırdığı durumdur.