bugün

hayırlı geceler sözlük sakinleri.

bildiğiniz gibi "geleneksel uzatmaya gerek yok kısaca istanbul zirvesi" artık bir fenomen olduğundan bu sene de yapıyoruz.

şimdi biliyorum ki zirve mekanı ayarlama konusunda kötü bir şanım var. farkındayım. merak etmeyin bu sefer hiçbir sıkıntı yaşamayacağız.

bu geleneksel zirveye eski yeni herkesi bekliyoruz efendim.

zirve tarihi şimdilik 19 şubat cumartesi olarak belirlenmiştir. değişiklik olsa da yine şubat ayı içerisinde olacaktır bilginize.

çok güzel olacak. çok!

not: zirvebox a eklenmesi için talep gönderilmiş onay bekleyen zirvedir.

edit: lütfen okyunuz. -> (#10808423)
katılacağım zirvedir. herhalde katılıcam, adamı zirve yap diye uykusundan uyandıran benim. nihayet uyandı, tabi yaa sen yapmazsan o yapmazsa bu işleri kim yapcak. ordayım, yorganımı da alıp gelicem.
tüm masrafların organizasyon ekibi tarafından karşılanacağına dair duyumlar aldığımız zirvedir.

hayvanatlar gibi içilebilir yani. *
katılmayı deneyeceğim zirvedir.
erken gelenlere 1 kasa bira ısmarlayacağım zirvedir.
kimi erkek yazarların, bir hatun ayarlayabilir miyim acaba, diye düşünmeye başlayacağı zirvedir.
izin günümde olsa da "biz" de gelsek, zirvesidir.
"cok kastım, bizi, diskoya götür..." sloganlarıyla katılacakları bünyesinde barındıracak zirvedir muhtemel.

o değil de hatırladığım kadarıyla geçen seneki (3.) zirvede cok kastim, striptiz yapmıştı ısrarlara dayanamayıp. bu sene ne ola ki?*
2008 de ilki yapilirken millet cok heyecanliydi, radyolarda, msn konferaslarinda surekli planlar yapilirdi. yok sunlar baltaliycak, yok bunlar bak nasil laflar etmis diye sinir harbi bile yasandiydi o donem. ama bak 4uncusune sira gelmis.

yaslandigimizin resmi.
isteğin gönderilmesi ile zirvebox da yayımlanması toplamda 10 dakika bile sürmemiş zirve.

zirvebox üzerinden katılabilrsiniz efendim.
taksim de yapılacağı kesinleşmiş zirve.

daha önceki zirvelerimin mekan fiyatları konusunda, sürekli olarak cimri davrandığımdan, hep bulunması zor ve dar yerlerde takılmıştık.

ancak;

ali ağaoğlu bile 10.000 liraya daire verirken dedim ki, "benim yazarım neden biraya 7 lira değilde, 5 lira vermek için bu kadar sıkıntıya giriyor?"

yani anlayacağınız üzere bu sene pahalı ucuz ayrımı yapmadan, bulabildiğim en geniş en güzel mekanı ayarlamayı planlıyorum haberiniz olsun.

yeter ya.

bu arada;

benim zirvemin, tophane'de sabahlamadan bittiği nerede görülmüş?
can güvenliği olmaması sebebi ile bayan yazarların katılamayacağı zirve.
yanımızda bir adet arkadaşımızı getirebiliyor muyuz diye merak ettiren zirvedir.
tüm 7. nesilliğime rağmen, sinsice silik bir 2. nesil gibi sızacağım zirve. şuan 69 kişi var katılım listesinde, en az 35'i gelir diyorum. ek olarak; saipsiz'in olay çıkarmaktaki performansı bir yana, benimki dillere destandır. mağdur etmeyin beni orda lan!

pistten uzak bir köşeye 7. nesiller masası kuracağım, bu masanın altından nesildaşlarımı votkaya boğacağım zirvedir.
olay çıkacaktır. hihehe. *
Uzatılsaydı acaba kaç karakter olurdu.

(bkz: Artık kısa cümleler kuruyorum)
temmuz ayına kaydırılmış zirvedir.

dur sözlük sakini, sakin ol ve beni dinle bi'şey diyeceğim.

beni bilenler bilir. daha önce yaptığım zirvelerde elimden geleni ardıma koymamış, her derde koşmuş, herkese yardımcı olmuşumdur. ancak bu ekşi zirvesi beni çileden çıkardı arkadaş. vay efendim bedükler bilmemneler.

benim yazarım haketmiyor mu bunları?

hakediyor.

açık açık kıskandım. üşengeçliğim yüzünden 1 yıldır ertelediğim zirve projemi buraya kaydırma kararı aldım.

sabırlı ol sözlük beklediğine değecek. *

tamam sakinim.