bugün

Tartışmalara neden olan hadım yasa tasarısı, Meclis Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.hadi hayırlı olsun.inşaallah tecavüz suçlarında bir azalma olur.
tecavüzcüler hadım ediliyor fakat imralıda ki köpek orada keyif sürüyor. bu mu lan sizin adaletiniz? o köpeğin kurduğu çapulcu topluluğunda ki adamlar kaç tane kızın hayatını kaydırdı? kaç tane tüyü bitmemiş yetimin hayatını bitirdi? kaç tane ana kuzusunu anasından ayırdı? kaç tane yavukluyu birbirinden ayırdı?

siktirin gidin diyorum size!
öncelikle bu bir hadım yasası değildir. önce bir şunu açıklayalım. olay hadım olayı değildir. bildiğiniz üzere hadım, cinsel organın kesilmesi yahut işlem göremeyecek duruma getirilmesidir. burada ise şu durum vardır; örneğin dört yaşında bir çocuğa tecavüz eden sapık ruhlu şerefsiz bir insanın, normal bir hormon dengesi olduğunu kimse söyleyemez. bu hadım olarak adlandırılan olay da bir tedavidir. bu hormonları hastalıklı olan şerefsize, hormonlarını dengeleyen bir tedavi uygulanacaktır. olay budur. çok da iyidir. sırf muhalefet yapıcam diye böyle bir olayı bile eleştiren insanlara acıyorum. sırf böyle bir olayda idam bile gündeme gelebilir. nasıl gelmesin diyebilirsiniz a akılsızlar? bazı zekası kıt yazarlar da irtica olayından bahsetmiş. ne alakası var kardeşim? bu yöntem amreikada ve avrupanın bir çok yerinde zaten uygulanmakta. irticanın anlamını öğrenelim, sonra buraya yazalım. cahil insan, okumayan insan bunu yanlış anlayacaktır sevgili yazarlar böyle başlıklar açmayın lütfen.
(bkz: sonunda)
eğer mallarımızı ortaya koyacaksaakk, senin malın, benimkinin önünde içine kaçar, af diler.

nihat doğan
http://www.sabah.com.tr/G...asa-tasarisi-kabul-edildi
TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi
taksim tacizcileri hapı yuttu.
bir erkek olarak bu yasanın yandaşıyım.
hadım öyle olmaz. cinsel organları örste ezip, isot ile yoğuracaksın, gör bak hadım nasıl oluyormuş.
(bkz: tacizci ve tecavüzcüler rahatsız)
durduk yere sakata gelmemek gerekir. allah muhafaza iftiraya maruz kalırız falan. önümüzdekinden olmayalım.
Caydırıcı etkisi büyük olacak yasa. Ancak ne kadar insani bilinmez.
harika bir haberdir. tecavüz edip sonrasında paşa paşa ortada gezen şerefsizleri bir nebze de olsa caydırır belki.
(bkz: kulağa güzel gelen haberler)
yasa değil yasa tasarısı kabul edilmiştir. ilerleyen günlerde de yasa görüşülecektir.
(bkz: entry no 8)
(bkz: amreika ne lan)