27 nisan 2013 tarihinde gerçekleşecek ödül törenidir. tören tv8'de yayınlanacaktır. ilginçtir ki en iyi komedi dizisi dalında leyla ile mecnun dizisi yok. her ne kadar bu sezon izlememiş olsam da o dizi artık ödülü hak ediyordu. ödülleri yalan dünya'ya yağdırmaya devam etsinler, gönlümüzde leyla ile mecnun zaten bir numara. dilerim işler güçler gecedeki bütün ödülleri toplasın. yalan dünya da oyuncularının ağzını yamultup konuşturmakla bu işin olmayacağını anlasın.
an itibariyle onur ödüllerinden birinin can akben'e gittiği ödül töreni.
halit kıvanç ve seyfi dursunoğlu'nun da onur ödülü aldığı tören. ama huysuz burada yok.
4 tane antalya mı var amk.
bağlığın doğru yazılımı dördüncü antalya televizyon ödülleri şeklinde olmalıydı.
An itibariyle ben niye orda yokum dedirtir.
bay tahmin'in yerine stadyum yılın spor programı ödülünü almıştır.

çok yazık.
sunay akın'ın uzun uzun konuştuğu tören. salonda ne konuşulduğu anlaşılmadı, tvden izleyip de anlayan varsa allah rızası için mesaj atsın.
yalan dünya şakşakçısı ödül törenidir. bsg.
bu ne biçim ödül töreni leyla ile mecnuna bir tane bile ödül gelmedi daha ki leyla ile mecnun dünya sıralamasında ilk 10 dizinin içine girdi.Bırakın artık şu yandaşlığı yeter ya.
murat cemcir, "ekip olarak cok heyecanliyiz. bu gece bi 70lik ayran icecegiz. ben ayrani sek severim o yuzden yogurt yiyecegim" diyerek imzasini atmistir.
ödül almayı bırak adaylarda bile esamesi okunmayan leyla ile mecnun dizisini heralde bir tek ben izliyorum duygusunu bana veren iğrenç ödül töreni.

edit: erdal baggal ın taşşaklarını yeyin siz.
en iyi dram dizisi erkek oyuncu kenan imirzalioglu olmustur. torenin sonuna dogru gercekten hak edenler odulleri almaya basladi.
Taraflı olduğunu düşündüğüm ödüller. Ödülü alanların çoğunun haketmediğini, daha farklı kişilerin alabileceğini düşündüğüm ödüllerdir. Bu arada ödülü alan çoğu sanatçı da saygısızlık yapıp törene katılmamıştır esefle kınıyorum. arkadaşım ödül alıyorsun da niye gelmiyorsun şu törene.
kenan imirzalioglunun yuruyen karizma oldugunu bir kez daha gordugumuz odul toreni.
işler güçler'in yılın en iyi komedi dizisi ödülü aldığı tören. geceye damgasını vurmaya başladı nihayet işler güçler.
ülkemizde grammy ödülleri tarzında verilen ilk ödüllerdir.

ne mutlu ki televizyon emekçilerinin verdikleri çaba da değerlendirilerek ödüllendiriliyor.