bugün

VPN kurun , bakalım başkanlık için neler vereceğiz.
Canim ulkemde ne zaman halka mal olmasi istenmeyen bir vukuat olsa direk gelir. Youtube Twitter ve daha niceleri yine helak olmus.
(bkz: Hotspot shield)
erişim engelli bizi sallamaz kardeş vpn işe yaramıyorsa bizde romanyada ki sunucumuzdan giriş yaparız. harbiden tavsiye ederim durumu iyi olanlar varsa windows vds kiralasın kafa rahat.
bilgisayardan vpn için son sürüm opera kurun kendinden vpn li.
android için de vpn easy i tavsiye edebilirim.
opera kendinden vpn li adblocklu canını sevdiğim tarayıcı derdimize çare baytar olmuştur.
ben niye hiç birşey değiştirmeden girebiliyorum;?
an itibariyle vpnsiz girilebiliyor.
olm whatsapp i acin bari lan. sabah ustalara proje yollayacağım. salak bir proje icin 70 km yol gitmek istemiyorum amk. hem whatsapp'in ne gunahi var. fetocu muymus ?
görsel
An itibariyle sosyal medya çökmüştür. (bkz: vpn)
Hemen, şuan farkedip sözlüğe gelmem ile teyit ettiğim vaziyettir. E burası türkiye, normaldir.
ios kullanarak nasıl giricez lan diye sormaya sebeb olmuş engel. Çeviriyi yapmadınız bari buna el atın.
Harbi noluyo lan bu ulkeye.
gecenin birbuçuğunda neyin yasağıysa aq. 2 şarkı dinleyelim dedik iyiki.
Allah Allah ne garip ülke oldu lan bura.
alayını kapattılar. oldu olacak bütün interneti kapatın arkadaş. dünyada var mı lan bunu örneği?
Vpn kullanmanızı tavsiye ederim.
Sezen aksu sarı odaları yutuptan dinlememe engel olmuştur.ulan aşk acısı da çekemeyeceğiz ülkede.
Tamam artık kaldırın hadi. vatzapı verin bari ya.
tekrar başlamıştır.
internette bir problem var sanıp modemi 2-3 kere restledim. hiç bir yere erişemeyince bu sefer telefondan mobil veriyi açtım yine hiç bir yere erişemedim. daha sonra durumdan kıllanıp bir tane torrent dosyası başlattım 300-400 kb arası download yapıyor torrent. ilk defa böyle bir şey görüyorum. hemen zenmate ile Ip değiştirip internete girdim ve şuan her yere girebiliyorum. noldu anasını satayım komple internetin fişini mi çektiler hayırdır.
Instagram'i da kapsamıstir. yavaşlatmasina sebep olmuştur.
(bkz: uyumazsan fişi çekeceğim diyen anne)
Uzun zamandır sinirlendiren telefonuma küfürler yağdırmama neden olmuş engel.

Günahı yokmuş meğerse.
Sözlüğe girince anladım.
Benim güzel memleketimin güzel yasakları.
instagramdan ne istediniz bre gafiller! Bi kylie jenner'a bakıp çıkacaktım.