bugün

henüz 8 gb ram ile tanışamamış 16 gb ram'i ağzına alamamış eziktir. allah bilir işlemcisi de i5 falandır daha. amd olmuş athlon 10 vision, yüzsüz yüzsüz i7 kullanan bile var.
işletim sistemi 32 bittir. Sistemin görmediği ramı ekmek arası yapıp yiyecek hali yok adamın.
O kadar rami kullanmayan asosyalligin dibine vurup durmadan oyun oynayan yazar degildir. 1 gb ram yeter ona.
(bkz: troll yazarlar)
128 mb ekran kartıyla fifa 2010 oynayan ezikten daha şanslı bir eziktir.
16 gblık ram i ağzına almış yazar feryadı.
(bkz: bu ülkede popoya popo denir)
bir çuval parayı 2 aylık geçerli olacak sisteme vermek yerine ortalama altı bir bilgisayar alıp, üstüne oyun oynamak için xbox, playstation alan insanın durumudur. oyun oynamayacak olan insanın zaten 4gb üstü ramle ne işi olduğu tartışılır.
bende 2gb var, ama telefonumda. sanırım eziğim.
64 gb ramden haberi olmayan insandır.
Akıllı telefon kullanıcılarının ezik olduğunu ortaya çıkaran ramdir. Eziksiniz beyler.
Hiçbir oyun 4 gb tan fazla ram harcamaz dolayısıyla @1 harcanıyosun buralarda.
görmemişin bir ram i olmuş misali söylemler bende 16 gb ddr3 ram var çıkıpta söylüyom mu...
Yakında ramlar terabaytlarla ölçülünce görürüm seni.
128 mb ram ile oyun oynamamış, sonradan görmenin havasıdır.
(bkz: Ne diyem mahmut mu diyem)
Muhtemelen bilgisayarı internet kafe bilgisayarı gibi kullanmıyordur. Yoksa çokta gerek yok demi?
bir kurgucu olarak 16 gm ramden 8i ise elimle itmişliğimin aslında veli nimet olduğunu anlamak durumudur.
Random Access Memory olduğundandır. başka bi işlevini görmedim. 256mb kullandım. 512mb takılı bi zararı yok. ha iki ha 12 ne farkeder.
Üstüme alındığım sıfat. Kendimi öyle ezik hissettim ki bundan sonra 4 gb altındaki ram'e bamya diyecem.
Amk herife bak i7 yi beğenmiyor. Lan ben daha gecen sene tek çekirdek pektium 4Ten dual core'a terfi edebildim. 1 gb ramden 3e zor yükselttim o da ddr2. Tüplü monitörden LCD ye gecmek bile gecen sene arkadasın Led monitöre terfi etmesi suretiyle olmuştu gecen sene. sen ne diyorsun amk. Anladık zenginsin. Parayı sıçıyosun. Ama malinin zekatını ver amk. (bkz: o kaynaktan biz de faydalanmak istiyoruz)
Fakiriz olum biz. Sen crysisi en yüksek ayarlarda oynarken bizim bilgisayarımız gta vice city. Most wanted, 18 wos kaldırıyordu. Sen gta 4 ü bitirdin, crysis 3 yardırırken ben pc Most wanted 2 yi kaldırmıyor diye ağlamaktayım.
Saka maka yo duygu sümkürmesi yaptım he.
(bkz: ağır fakir)
5 yıldır 1gb ram ile idare eden eziktir. evet o benim. akıllı telefonlarda bile daha çok ram hafızası var la.