bugün

Dün ki fiyaskodan sonra çarşamba günü öğrenci ve emekli tayfaya ithafen düşündüğüm zirve, çalışanlar gelmesin.

Mekan şu an belli değil ama büyük ihtimalle katılımcı olmayacağı için evin altındaki çay ocağında bir çay içer foto atarım buraya sonra eve çıkarım.

Katılımcılar;
-Kaybolan
-Ruh
-Pena
Söylemeyi unuttum amk, ilk içecekler benden.
kadıköyde bira için iyidir.
Katılmak isteyenler mesaj kutumu doldurdu ama ben yer miyim yazanların hepsi zall ın feyki.
Normalde sözlük zirvelerine katılım olur ama bu onikinci nesiller zirvenin ne olduğunu bilmiyor. O yüzden bende katılım beklemiyorum. Belki iyi reklamı yapılırsa 1 hafta önceden, biraz katılım gözlemlenebilir ama açıkçası pek olası değil.
Henüz katılımcı yok fakat ben yine de gidip oturacağım, bu sözlükten bir cacık olmaz swh.

Öğlen saati olacaktır, yer için mesaj atın.
Çok komiksin amk. Seni takip ettiğim güne nalet olsun.
Albay ve sıradam lafım size değil.

Diğer ibne öğlen olmasına laf etmiş haftasonu olana neden katılmadın o zaman amk.
adres neresi? ona göre bilelim de gelmeyelim.
hafta içi zirveye nasıl gelelim yahu? gerçi zaten brnlik bir şey yok.
Sabırsızlıkla beklediğim zirve.

Pena ile tanışacağım çok heyecanlıyım.
bir zirve. böbrekleri sarıp mı getiriyoruz yoksa mekanda mı alıyorsunuz?
Baktım kimse gelmemiş yalnız başıma oturuyoeum amk. Swh.
görsel
Burası neresi diye merak edilendir.
Ayın 6 sına gireceğiz fakat hala kimse gelmedi, mekanlar kapandı açıldı tekrar kapanacak ben hala bekliyorum amk.

Ed: hayır sever bir amca meyvesuyu ikram etti

görsel
biz 2020 de sanıyorduk o yüzden gelmedik. keşke yılı belirtseydin o zamanda kesin bilir yine gelmezdik.
1 litre meyvesuyu içtim amk.

Etrafta evi olan hayrına wcyi kullanmaya alsın beni. Bir de kalacak yer lazım tabii klozetin yanına kıvrılırım ben.