bugün

çok iyi şeyler var ozellikle gençlere.

lan bedava internet ne olum bikere? harika lan.
iş kurmak istersen dukkan falan acmak istersen 150bin liraya kadar hibe ve faizsiz kredi
evlenmek isteyene çeyiz hesabı falan iyi ya valla

vee

asgari ucret 1300 tl

anneler para alıyor işten ayrilmadan yarim gun 7 sene boyunca çalışabilecekler.

lan çok iyi ya.

yemde ve gubre de kdv kaldırılıyor.

gencler eğer tarim ve hayvancilikla ugrasmak isterse 30000 lira karşılıksız para.

ürünleri depolama ucretini devlet karsilayacak.

eğitimde ise tüm okullarda tam gun eğitim olacak

orta ogretimi bitiren herkes bir spor dali ve bir enstrumanda lisasli olacak kadar basarili olacak ve lisansi olacak.

meslek lisesi mezunlarina iş verenlere maaşı 1 yıl devlet odeyecek.

edit: eksileyen kemoşların zoruna gitti.
ilk ise giren genclerin 1 yil boyunca maaslari devlet tarafindan karsilanacak.

projesi olup is kurmak istiyorum diyen gence geri odemesiz 50 bin lira destek verilecek.

gss prim borcu da gelir testi yaptirmaksizin 2 yil boyunca yine devlet tarafindan karsilanacak.

zaten su imkanlar dahilinde de is bulamayan adam yasamasin.

cocugu olan kadina sunduklari is imkanina ise tav oldum. onemliydi.
asgari ucret 1300tl hemde her sene bu seviyelerde zam yapilacak.
polis maaşı 2200den 3000 liraya.
kaçak elektriğe asla taviz vermeyeceğiz dedi beni benden aldi kacak kullananlara cezai yaptırımı doğuda ozellikla uygulayacağız. işte bu ya.
işe yaramayacak vaatlerdir. Dolar olmuş 3 lira. Asgari ücret 1300₺ olduğunda dolar 4 lira olursa yine bi boka yaramayacak.

Gss zaten bu yavşakların getirdiği bi bela. Şimdi iki yıl borç yazmayarak bizi ödüllendirecekler teşekkür ederiz.

Tamamına sadece geri zekalılar tav olur.

Siyaset yalan bilimidir. Her parti değerleri kullanıp cukka yapma peşindedir. Siz neyin derdindesiniz koloni miyiz amk?

1 kasımda tablo değişmeyecek ama bu tablo şunu gösteriyor ki tayyip olmasa bile akp biraz tehlikenin farkına varmış.
bi boka yaramayan, yalanlarla dolu vaatlerdir efenim.
Beyannamenin tamamı için http://onedio.com/haber/a...namesini-acikliyor-598620

Cumhuriyet Halk Partisi'nden kopyala yapıştır vaatler. ilginç olanı ise Chp muhalefet ve iktidar partisinin yaptığı yanlışları düzeltmek için bu vaatleri vermişti. Peki şimdi bu, biz yanlış yaptık mı demek oluyor? Sanırım yine kandırıldılar
Hazır olun şimdi en can alıcı noktası! Kaynak nerede?
diğer partilerin vaadlerini kaynak yok diye eleştirip aynılarını kendileri söylemişlerdir, bu sebeple kaynak nerede diye sormaktayım.
ilk defa işe girenlere bir yıl maaş uygulaması güzel olmuş ama bu durumda deneyimi olupta işsiz kalanlar ne olacak ??

işletmeler bedavaya eleman calıstırmak icin deneyimsiz elemanlara yönelir ve deneyimliler açıkta kalır.

bence burda ince düsünülemedi. 1 yıl is bulamayan her insana devlet bu teşviği vermeli.
Akpnin seçim vaatleri. Aptal olsam neredeyse inancaktım, gene bol keseden sallamış başbakan bey hadi hayırlısı...
iktidardaki bir parti neden seçim vaatlerini açıklar anlamadım gitti. Zaten baştasın şimdi yap yaptım de. Ne öyle bunları yaparım ama beni tekrar seçerseniz der gibi.
henüz 3 ay bile olmadan, diğer partilere kaynak nerede diye bağırırken, şimdi aynı vaadi duyuyoruz.

özetle; siyaset budur.
madem yapabiliyrdun 10 küsür senedir neredeydin? dedirtir.
Yalan dolan olan vaadlerdir.13 yıldır bu vaadlerde geçenleri gerçekleştirmek için tek bir adım atmamış bu mahluklara inanmak için ciddi spastik olmak lazım.
iktidardasın beyanname vereceğine icraat yap da görelim dediğim beyannamedir. Bunları yapabilmen zor bir şey değil. Örneğin emekliye 1200 TL maaş desteği diyorsun. Çağır ÇSG Bakanını kararname mi çıkarırsınız artık nasıl yaparsınız bilmem yapın icraatı. Söz konusu kendi çıkarlarınız olduğunda zart diye kanun çıkarmayı biliyorsunuz. Haydi yiğitler görelim.