bugün

Açıköğretim programları bahar ara sınavıdır. Fazla açılmasa bari.
3 mayıs 2013 itibariyle çalışmaya başladığım sınavlardır.
son gün calışılan yada çalışılmayan sınavlardır.
bir gün önceden cep telefona mesaj verilerek yapılan sınavdır. ulan insan 1 hafta önce mesaj atıp sınavı haber verir, belki randevumuz falan var amk.
bakırköy - yeşilköy civarında gireceğim sınava. orada bir garsoniyer evim bulunuyor, bu tarafta sınava girecek olan sözlük kızlarına yardımım dokunabilir eheheh.
Bazıları için fırsattır. (bkz: sınavda görevli olmak)
ilk döneme göre soruların daha zor olduğu sınavlardı. 1 günlük çalışmayla yüksek notla geçmek bu sefer pek mümkün görünmüyor.
geçmişten sorumlu olunan ders kalmamasına rağmen kredili sistem marifetiyle eski dönemlere şimdi atadığı dersi o sınıfı geçeli asır olmuş öğrencilere de atayan aciz kurum yüzünden 9.30 ve 14.00'da 2 ayrı sınav, ertesi gün 14.00'da başka bir sınav saçmalığını yaşatmış imtihanlar. ulan 7 ders var, 4 tanesini bir oturuma 3 tanesini diğer oturuma pay etmek bu kadar mı zor aminüm?!
(bkz: sözlük formatı)
zor olan sınavlardır. zekiler için zor olmayan sınavmış. madem o kadar zekisin ne işin var aöf sınavları ile monakoduğum.

edit: zormuş değilmiş banane aq.

edit: forum gibi yazanlara, bana laf atanlara girsin sınavı.

pıçağı adamın götüne sokarım.
picak bı yerıne gırsın sınavıdır, o kadar zor degıldır aptal olmayanlar ıcın tabı.
Sınav saatinin 9.30 olması ve sınav yerinin uzak mesafede bulunması nedeniyle uykumu piç edecek sınavlardır. Bu saatte uykum gelmez ve sabah erken kalkmam gerekli. Şunu 10.30 falan yapamıyorlar amg.
uyku düzenini sıfırlayan sınavdir..
açıköğretim okuduğuma pişman eden sınavlardır. ayrıca, kitap açmadan sınava giren tayfayı görmemize vesile olmuştur.
120 soruya 2 saatlik süre sanki fazla gibi gelen sınavdır.
bugün şu dörtlüde makro iktisat, ticaret hukuku 2, muhasebede bilgi yönetimi, tedarik zinciri yönetimi sınavlarından ticaret hukuku 2 fıtık etti beni, diğer üç sınavda cevabı ben burdayım diye bağıran en az 7-8 soru vardı kalan sorulardan ne gelirse artık modunda 50-55 gelir ama ticaret hukukundan 3 tane soru yapabildim, kalanlardan sallayacağım ama sallayamıyorum 2 şık arasında kalabildiğim soru yok, valla soruları hazırlayanları görsem tebrik edeceğim, hayatımda sallamayı bile başaramadığım nadir sınavlardan biri oldu halbuki o kadar da çalıştım yardımcı kaynaklardan, kendi kitabındaki kendimizi sınayalım sorularının hepsini çözdüm. hani zor yapmayı anlarım da insan en azından 5-6 tane soru koyar yapın da mutlu olun diye. allahtan diğer derslerin sorularını hazırlayanlar insaflıymış, ayrıca ticaret hukuku 1 de bu kadar kasmamışlardı.

not: ayrıca tek dersten sınav koydukları günlerde, şu ilk 30 dk sınavdan çıkış yasaktır kuralını uygulamasınlar, ulan zaten sınav 30 dk, 7 dk da ingilizceyi bitirdim 23 dk mal gibi bekledim, en geç bitiren 15 dk da bitirdi, 15 dk toplu bir şekilde mal gibi bekledik.
sonuçları 16 mayıs itibari ile açıklanmıştır.