bugün

38 maçtır yenilmeyen benfica'yı yenen, türkiye'nin en büyük takımı fenerbahçe'dir.
Fenerbahce.
tecavüz ederek yenmiş olan fenerbahçedir.

ahh birde direkler olmasaydı. dört dörtlük olurdu.
fenerbahçe bu akşam futbol dünyasına önemli bir mesaj vermiştir. "hiç bir takım yenilmez değildir" mesajıdır bu..kırk maçtır yenilmeyen benfica'yı yenme onurunu bizlere yaşatan fenerbahçe takımımızı başta aykut hoca olmak üzere tüm futbolcuları kucaklıyor ve gözlerinden öpüyorum...
47 yıldır sahasında yenilmeyen ve dünyanın en iyi kalecisine (bkz: Peter Schmeichel) sahip Manchester United'i yenmenin yanında önemi olmayan durumdur.
çekirge bir sıçrar, iki sıçrar, üç sıçrar, dört sıçrar, beş sıçrar, altı sıçrar, yedi sıçrar, sekiz sıçrar, dokuz sıçrar, on sıçrar, onbir sıçrar, oniki sıçrar, onüç sıçrar, on dört sıçrar, onbeş sıçrar, onaltı sıçrar, onyedi sıçrar, onsekiz sıçrar, ondokuz sıçrar, yirmi sıçrar, yirmibir sıçrar, yirmi iki sıçrar, yirmiüç sıçrar, yirmidört sıçrar, yirmibeş sıçrar, yirmialtı sıçrar, yirmiyedi sıçrar, yirmisekiz sıçrar, yirmidokuz sıçrar, otuz sıçrar, osbir sıçrar, osiki sıçrar, osüç sıçrar, osdört sıçrar, osbeş sıçrar, osaltı sıçrar, osyedi sıçrar, ossekiz sıçrar,

osdokuzuncu da yakalanır.

yazarken yoruldum amk.
cimbomun kocası olan takımdır aynı zamanda.
(bkz: fenerbahçe)
ben fb li değilim ama benfica ya nal toplatmıştır. helal olsun.
fenerbahçe'dir. helal olsundur. çok iyi hazırlanmışlar maça. keşke 2-0 olsaydı. baroni salağının yüzünden turu burada koparamadılar. neyse tur portekiz'de inşallah.
bir önceki maçında gençlerbirliği takımına yenilmiştir.
taraftarını coşturan takımdır, helal olsundur, rövanşı almaları içim dua ettiğimizdir. fenerbahçedir.