bugün

Ne demişler! akıl yaşta değil başta 35 olupta ergen çok var.
kuruculardan sonra katılacak olanları kurucular kurulu elemeden geçirsin ki gerçek 35 yaş üstüler katılsın.
Sabah 07:00-10:30 arası buralar böyle.
Bi de bekar ve kariyerliler aynı zamanda yakışıklılar üye olsun.
--spoiler--
kriterleri olsun.
--spoiler--

vucut kutle indeksine gore alinsin yada alinmasin.
Ne isi var koca gotlu, koca gobekli, memeleri cikmis erkeklerin sozlukte!?!?
--spoiler--

şuna (#45726058) ve daha çok şuna (#45726060) katılıyorum.
--spoiler--

bu kriterlere gore benim bayaa bi giderim var yanliz )
35 ustu çok muğlak. Bunun 50 si var 60 i var. 35 40 arasi iyidir.
Mümkünse alımlar belli statü sahibi insanlara özel bir takım ölçümlerle yapılsın, öyle it köpek dolmasın. Bir grup elitist olarak kendi aramızda çalıp söyleyelim. Bir nevi fransa içerisindeki monaco olalım sözlükte
konuşuyorum biriyle aramız çok iyi.
5-6 ay daha konuşup fakbadi olucaz nasipte varsa.
çok heycanliyimm cokk..
35 üstü derken canped reklamından dedeler de gelmesin ama 35-45 yaş arası diyelim. Öbür türlü ikinci bahar huzurevine döner ortalık.
Arkadaşlar sözlük mü yapıyorsunuz yoksa çiftleştirme kafesi mi.
orda mıyız 87'liler??? bu arada dikkatimi çekiyor bu kitlenin evlenip elenmeyenleri, bi şekilde hayata devam edenleri bi isyan, bi talep içinde. yukarıdaki yaşlarda zaten bitmiş bi kitle, aşağıda da saçma sapan z kuşağı. birbirini bulamama sıkıntısı var bizim bu kuşakta, aynı kafada olduğu çok insan var ama nerdeler!

yakında görürüz bu kitlenin kendi alt-kültürünü oluşturup sosyo-kültürel hayatı domine ettiğini. şimdilik bi organize olamama krizi var.
evlilerin makaslanma tehlikesiyle karşı karşıya kaldıkları bir oluşuma benziyor.
O kadar uğraşmaya ne gerek var direkt whatsapp grubu kurup doya doya cilveleşin.
1 sene kaybım var ama torpil döner mi acep???
bir tutam kır saç, bir avuç ak sakal serpistirerek salına salına yürürken; gözlerinden ışık saçan insanlar kümesi... durun! ne diyorum ben lan?

deneyimledikleri bilgiler dahilinde bilgi edinmeye devam eden ve "herseyin iyisini ben bilirim" demekten çekinen insanlar grubundan olusacaksa; yaş sınırının da kaldırılması taraftarıyım.

(bkz: akıl yaşta değil baştadır)
15-18 yaşında olanlar da 18 üstündekiler girmesin diyecek. O zaman ne yapacaksınız bakalım.
Şiddetle desteklediğim öneri. Açılsın ki biz de ergen muhabbetinden kurtulalım.
Sözlüğü ayakta tutan kategori.
bi durum varsa vaziyet alalım, 86 lı olarak. *