bugün

kuru kemik değilseniz gayet başarılı görünürsünüz ama zaman geçtikçe 36'ya ilerlersiniz.
Çocuk mu kadın mı olduğu anlaşılmamak.38 idealdir kadın dediğin basenli olur.
hacı abi memeler yoksa 34 beden olma. tahta lan. meme yok kalça yok n var lan allahsız!
meme yoksa kalça yoksa bildiğin

(bkz: tayfun abi)
Genelde hoş bir görünümden ziyade "çırpı bacak, iskelet surat" şeklinde tabir edilen görünüme sebep olandır. 34 beden olmak yerine, doğru bir beslenme ve spor ile 36 beden haline gelmek daha uygundur diye düşünüyorum bu nedenle.
46 beden olan birinin ic gecirdigi bedendir.
-hiih hicte güzel bisey diildir taammi. Homhimhomhom. 34 beden iirenc.
Ve yemeye devam eder.
ilgili eyleme sol kolumla katılıyorum..bu 34 beden arkadaşlar kompile benim sol kolum kadarlar işte..

lanet olsun!!
Fırtınalı havalara dikkat etmeyi gerektirir. Ahahaass ne gadan duzum ya.
Yazın olduğum durum, yine 36 simdi, moralim bozuldu.
(bkz: geberik)
Yiyip yiyip kilo alamamaktır zannımca.

Ya da diet yapacağım diye yemek yememektir.

Sevmem ben öyle sarıldığımda kemikleri elime gelen insanı. Etli olacak böyle yumuşacık.

Yanaklarını falan mıncıracaksın.

34 beden insanı ısırdığında kemik gelir ağzına. 38 beden öyle midir ama dişine gelecek, dişine.

Not; kıskançlık değildir, gerçekten böyle. Ben ne yapayım çalı süpürgesi gibi adamı/kadını. Hem popoloru da küçük oluyor bunların. Tahta göğüslüler falan…

Öğk.
Kızlar için kabul edilebilir ama erkekler için kabul edilemez durumdur.

Ulan günde 5 öğün yiyorum yine kilo alamıyorum iyi mi? Bak efkarlandım.
istanbul'u dinliyorum...
Sıska cirkin.
Arkadaşlar 1.80 boyunuz yok kabul edin manken de değilsiniz o yüzden azcik gotunuz falan olsun da tahtaya kot geçirmiş gibi durmasın üzerinizde.
Yemin ederim bikini giyince kuru kemiksiniz bi de ay ben çok seyim bi kere, fit!
Yaw heee heee.
Valla cirkinsiniz ya. Azcik kilo ali n düzenli beslenin.
Tipki 44 bedenin sagliksiz bir profil cizmesi gibi 34 beden de sagliksiz bir profil cizmektedir.

Vucut direnciniz dusuk olur en basitinden.
Yazar burada diyor ki inceyim yağlar da göğüs ve popoda toplandı.

Milletçe Alkışlıyoruz.
görsel
Çocuk reyonundan ucuza giyinmektir çok avantajlı bir olay.
Vurduran erkek bedenidir.
31 bedeni 3 beden ile kaçırmaktır. kıyamam...
özel olarak uğraşmadıysanız kilo almıyorsanız makbuldür. ancak hortlak gibi görünmeyi marifetmiş gibi gösteren bir moda sektörü var. arkalarına da sosyal medyayı, görsel medyayı almışlar herkes "sıfır" beden olmalı gibi bir şeyi topluma pompalıyorlar. seyredin reklamları, dizileri tüm kadınlar zayıf, uzun ve güzel. ama gerçek hayat böyle değil. ayrıca kimse manken gibi görünmek zorunda değil. bu sıradan insanların değil, sadece bedeniyle iş yapan( manken- oyuncu) insanların derdi olmalı.

geçenlerde bi arkadaşım 10 yaşındaki kızının( kilosu normal) diyet yaptığını, hiç birşey yemediğini söyledi. düşünün 10 yaşında bir çocuk bedeniyle kavga ediyor. ayrıca birsürü kadın kilolarına takıp türlü haplarla sağlığından oluyor, hatta ölüyor.

bence insan sadece 16 yaşında 34 beden olmalı. aşağısı sağlıksız.
Neden kendini reklam etme gereği duydunuz acaba ilgiye muhtaç mısınız?
insanlar bu beden için diyet yapıyor benimse kurtulamadığım bedendir.
Kıyafet bulamamak...
güzellik kavramı açısından hoş görünmüyor herkeste açıkçası. bu tarz takıntılar komik bence. Türk halkının ve dünyanın bedeni 40'tır. manken olan onu giyer ama hepsini 40 bedenler satın alır. bakın en iyi mağazalara hep small xsmall ve m bedenler kalır 40 beden yani l çoktan satılmış kalmamıştır.
yani manken bırakın işini yapsın o 34 diye kimse olmak zorunda değil aşın bunu ve siparişi verirken size bedeninizi versinler. mankene erkek bakar elbiseye kadın.
takıntı yapmayın hanımlar. şişko diyerek kendi alamadıkları kiloları, ya da yakışmadığı için erkeklerin kafalarını karıştıranlara aldanmayın.
Kemiklerin sayılmasına sebebiyet veren durum.

Bana kalır ise kötü bir şey.
Bana da estetik gelen zatıf olmak fakat 34 beden biraz fazla zayıf. 38-40 ise fazla toplu bir beden. Ortası ve en ideali 36 bendendir ki benim güzellik algıma göre güzel olan da o.