bugün

sevgiliyi bırak evlilik yaşın geçiyor bir şeyler yap artık. annenin ortamı varsa belki bulur.
yahu insan evlatları! sevgili sözlükdaşlar! eeyy romalılar! "32 yaşındayım daha hiç sevgilim olmadı" lafı ile seks arasındaki bağlantıyı biri bana anlatsın la? sikkodan yorumlar yapmayın, iki dakka adam olun desem, kaç dakikam kaldı diye soracak olan insan evlatları görüyorum.
Başlığına resmini koysandın belki sorun uzamadan çözülürdü.
iyi lan iyi bizim daha zamanımız varmış. beterin beteri var demek ki.
Bırak sevgiliyi de evde kalmışsın ya sen evlen evlen.
"benden de çirkin değilsindir ya?" dedirtir. cidden, benden bile çirkin olamazsın. neden?
33 yaşındayım çok sevgilim oldu. haddinden fazla.
Hayırlı olsun artık bak şu Ayten'in çocuğu günlerine de başlarsın.
33 yaşında hiç sevgilinin olmamasindan iyi olan durum..
36 diyerek arttıyorum .
edit :
37 gördüm lan şükür etmek lazımmış .
doğru yoldasın demektir, sevgili olacak kişi henüz aynı yola çıkmamış, tesadüfler dizisi başlamamıştır sadece biraz sabır gerekiyor.
adam okadar playboy ki masum edebiyatıyla bile kız araklarım demeye getirmiş. vay çakal.
Boşver olmasın. Bak burada 28 yaşında olmuş olanı var, Bir kaç saat önce terk edildi. Neye uğradığını şaşırdı bir anda. Hiç bulaşma böyle şeylere. Sonra yastığın birini kafanın altına, diğerini yüzüne bastırıp yatıyorsun.
En temizi.
Her kimse ona tebrikler, muhtemelen hayatının en anlamlı hareketi. Aklı olan 32 yaşında ve sevgilisiz olur.
(bkz: yıllandıkça değeri artan şeyler)
Okuduğun kitap sayısıyla korelasyon içerisindedir.

Tavsiye (bkz: çalı kuşu) ile başlaman olacaktır.

Haydi hayırlı oltalar.
Allah affetsin dayi, durum vahim..
iletişim açısından normal olmayan bir durumdur.
bir itiraftır.

kazık kadar olmuşsun ne sevilisi evlen.
sevgili arıyorsan sol eline bak.
Yazık lan, kullanılamadan boşa gidecektir. Ürün kutudan hiç çıkarılıp kullanılmadan üreticiye geri iade edilecek ve hesap vermek zorunda kalınmayacaktır.
iyi etmişsin: bak sosyal medyaya olan da mutsuz olmayan da en azından sen olmadıgı icin zaman para vs harcamadan mutsuzsun, diyerek teselli edilebilecek kimse.
Yoktur öyle biri . Platonik bile olmamış mı acaba ?
acaba evden dışarı çıkmadın mı?