bugün

bre amına koduklarım şiddet,ayrımcılık,insan hakları .... deyip duruyosunuz da bi tanenizin askerler şehit olduğunda pkk yı kınadığını görmedim, boşa yormayın çenenizi, bu lafları edenlerin elinde fırsat olsa taş üstünde taş bırakmayacaklarını herkes biliyo.
not: arka planda ne olduğu bilinmediğinden yorum yapılamayacak saldırıdır.
Ben bu sol.org.tr'nin amına koyayım. pkk'lı piçler saldırınca ses çıkarma, 3-5 pkklı ibneye ders vermek istediğinde ortalığı velveleye ver.
lan kaldırın başınızdan türkiye ibaresini. o kadar iki yüzlü, o kadar yalancısınız ki artık midem kaldırmıyor sizi. lafa gelince amına koduğum ibneleri çok hümanist.
siktirin gidin lan, kimi kandırıyosunuz siz?
her iki grubunda orda bulunun mepsuplarının % 60'nın öğrenci olduğunu sanmadığım olaydır. taksimde yaşanan kanlı 1 mayısı hatırlayın. orada insanlara ateş edenlerin faşist olduğu söylendi. daha sonra araştırıldı ki böyle birşey yok. hatta ateş edenlerin türk olmadığı, ortamı germek için yaptıkları ve bu olayı karşıt görüşlü insanların üzerine atmak istedikleri ortaya çıktı.
tamam ülkücü değilim ama pkklı da değilim. haberi okuduğunuzda 'faşist grup' denmektedir. tabii ya aferin. devam böyle.
Doğruysa çok ayıp etmiş pek iyi yapmışlardır.
Birincisi videoyu izlemedim, sadece sol.org.tr'de ki habere baktım.
ikinci bana gelip sermaye köpekleri dha ve ntv ile cemaat ajandası cha'ya bak deme. sen sanıyor musun ki onlar muhalif haber yapacak he?
zaten bi türlü anlamadım bizim komünistlerdeki sermaye uşaklarını kaynak gösterme alışkanlığını.
yahu bakıyorum da bu ideolojik yaklaşımınız o kadar kör etmiş ki sizi daha siyahla beyazı ayıramıyorsunuz. size ne kadar laf anlatılmaya çalışsam hepsi boş.
ulan kaç kere dedim ülkücü değilim diye ama hala anlamama konusunda derin ısrarlarınız var.
zaten tkp'de 2 oy için şerefini satalı çok oldu. ağzınıza akplilerle yapıştırmışsınız bi faşist anlamını dahi bilmeden herkese faşist diyorsunuz. o kadar sığsınız ki araştırma yapma çabanız bile yok.

al sana bonus soru: hitler kaç milyon yahudi öldürdü?
önceki gece muğla'yı birbirine katan, ülkücü öğrencilere saldıran kürtçü sıçırtmalara karşı girişilmiş haklı eylemdir.

not: beni tanıyan kimse ülkücü demiyor. sığırın biri çıkar birazdan onu da der.
kardeşlik, komşuluk, medeniyet gibi değerleri öğrenemeyen köpeklerin yedikleri dayak sebebiyle hala türkler'e bok attıkları olaylardır. a benim saçı jöleli burnu sümüklü bölücü barzom, siz böyle azıttıkça göreceğiniz tepkiler artar. *
videoda bir saldırı görünmemektedir.

gerekli etkiyi yapması için bir kaç yerde * haber yapılsa da ekmek yiyemeyeceğiniz bir olaydır.
ellerine kollarına sağlık efendim.
Barbar kafatasçı paranoyak ipne saldırısıdır.
başlığı eksik yazılmıştır. başlığı "muğla da kürt öğrencilere faşist saldırı" olması gereken saldırıdır. *

o değilde haber sol ahlaksızlığı son sürat devam etmektedir. kürt sevici tkp lilerin yalan haberi. bunların başına bu kekolar bela olacak az kaldı. *
komünist ergenlerin üzerine atladığı haberdir.

pkk sempatizanı öğrencilerin diğer öğrencilere saldırdığı bir olayı başlığa taşımadıktan sonra zerre değer vermiyorum.

götün başın oynamasa bu olaylar olmaz.
(bkz: abdullah öcalana özgürlük kürdistana statü söylemi)
Muğlada kendini ülkücü diye hitap eden bir grup sokak çapolarıyla kürt kökenli kardeşlerimizin anlaşmazlığından doğan bir durumdur.
Olması gereken saldırıdır.
akp'lilerin kimden taraf olacağını bildiğimiz olaydır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar