bugün

Yeni nesil öldürdü bizi. Güven kalmadi. Tükettik herseyi.
millet catir cutur aldatiyor nasil evlencez bilmiyorum.
görsel
Erkekler ciddiyetsiz. Sorumluluk alacak düzeyde degil. Tek gecelik iliski- hali saha- ev ücgeninde.
Kizlar mankenlikten çikma. Hayatimi yasarim otuzdan sonra yamanirim.

Nasil olacak sozluk?
bu elbette kişiden kişiye değişir ama 25-30 yaş arası insanın gençlikten olgunluğa doğru geçtiği, karakterinin, alışkanlıklarının, günlük rutinlerinin tam olarak oturduğu dönemdir.

bu dönemde karakteriniz ve alışkanlıklarınız esneyip değişiklik gösterebilir. yani bir şeylere adapte olmakta zorluk çekmezsiniz.

ama 30 yaşından sonra bir insana alışmak, günlük rutinini ve alışkanlıklarını değiştirmek, hayatını çift kişilik yaşamaya çalışmak çok daha zor gelir insana.

cesaret edemez, etseniz de olumlu sonuç alamayabilirsiniz.
33 yaşında birisi olarak katılmadığım önermedir. aşkın yaşımı olur ? 30’una kadar evlenmeyen kişi muhtemelen doğru insanı bulamamıştır. yanlış insanla evlenmeyerekde hayatının en doğru hareketini yapmıştır. sevgisiz saygısız yaşamaktansa yalnızlık en güzelidir.
açıkçası etrafımda 30'dan önce evlenen ne erkek ne de kadın var. yani 30dan önce evlenmek biraz garip sanki.

ha kadınsa durum değişebiliyor tabi. şahsen ben evlilik yaşıma gelmiş olmama rağmen bekarım.

neden mi? kime güveneyim la?
40’ından sonra evlenenlere ne diyeceğiz bilemiyorum.
(bkz: yazılı olmayan kurallar)
güncel Önemli Başlıklar