bugün

insana kahkaha attıracak durumdur. yok çocuksun daha neler. evet.
Doğru söyleyendir, kanımca..
Doğru söyleyen kadındır.
lan siz kaç yaşındasınız?
dünyanın yaş ortalaması neredeyse 80, siz muhtemelen ilkokul birinci sınıf öğrencilerisiniz yazmayı öğrenmiş ama matematiğe başlamamış.
30 yaşında kadın gençtir. neresinden bakarsanız gençtir. 30 yaşında bir insana yaşlı demek için salak olmak lazım.
Bakire ve seksi ise gencim demede haklıdır ellam..
Kadından anlamayanların yazarım demesi ile aynı olan durumdur.
Gençtir. Severim.
Biraz zorlama gitmektedir. Teyze kendini genç sanıyor. Evet.
Bizim ortaokuldaki hocalardan biri 29 yaşında falandı, "Bizim gençliğimiz diye bir şey yok. Ben zaten gencim." Demişti zuhahaha.
Görüyorum ve artırıyorum kuzen.
37’yim ve hala gencim. Bu yaşa geldiğinizde siz de aynısını hissedeceksiniz nasılsa.
bana göre neredeyse 'bebe' sayılır. tabiki gençtir.

edit: yok gızlaa eklemeyin, yaşıtlarınıznan oynaşın.
38 yaşında olan şahsım için haklı olan kadındır.

tam en verimli yaşıdır, kütür kütür. allah sahibine bağışlasın.
Ben ilkokuldayken sınıf arkadasımın annesi 32 yaşında vefat etmişti anneler gözümüzde hep büyüktür ya ben de çocuk aklımda 32 büyük bir yaş Demiştim
Çünkü küçükken sadece yaşlılar ölür sanıyordum

Geceleri annem(30) yakında ölecek diye ağlardım
Annem hala hayatta çok sükür hatta 30 yasında kardeşimi doğurdu

Annemin su an cildi kırış kırış yüzünde bir sürü kırışıklık var ama çokk güzel
ama bir kahkaha atar döner bir daha bakarsın ruhunda çiçekler açar o gülünce

Bende 30 da çok genc olucam çünkü ruhum hala çok genç

Çünkü insan hissettiği yaştadır ve siz bebelerin bunu anlayabilmesi için önce yüreğinizin sonra kalıbınızın büyümesi gerekir.
Normal.
18-35 yaş arası genç nüfus olarak kabul edilir. Bu dünya sağlık örgütüne göre de böyledir.
Yaşla alakası yok olm.
Spor yapın.
bir nebze güldürür.
38 yaşında kütür kütür mü?

Tövbe est..

Ha Kemik kırılma sesi o di mi pardon.
daha yirmisine gelmemiş bebelere küçük gelmesi normaldir.
35 artık yolun yarısı olmadığı gibi 30 da hala gençtir.
Siz 30ları ne olarak göruyorsunuz acaba arkadaslar genç tabi aq.
Edit1; oltamı attım 30 yaş üstü 65 yaş altı çıtırlar yazsın.
Türk kızlarını bunalıma sokmaya bayılıyosunuz! Yerli yabancı yorumlar çok değişkendir bence..
kadına göre değişir. 33 yaşında kız arkadaşım yaşlandım öldüm bittim modunda iken 55 yaşında kadına teyze dedim diye bozuluyor ismi ile hitap edecekmişim. kızı evlendi artık anneanne olursun dedim. bana kızdı neymiş anneanne olmaya hazır değilmiş. diyecektim teyze senin yaşındakiler hacca gidip gelmiş bir ayağı çukur modunda sen neyin triplerindesin.

ama şöyle birşey var 30 dan sonra gerileme dönemi 40 tan sonra çöküş dönemi başlıyor. kimse kusura bakmasın neren genç orta yaş olmuşsun saçlara ak düşmüş göbek basen hafiften bağımsızlığını ilan etmeye başlamış yer çekiminden bahsetmiyorum bile. şimdi eksileyen teyzeler çıkar. 10 yaş genç gösteriyorum ben bile gencim demiyorum. eski gücüm kalmadı ağaç tepelerinde gezerdim şimdi bakkala zor gider oldum.
30 yaş genç zaten neyin kafası bu?
islam dinine göre bir insan 40 yaşına kadar gençtir.