bugün

30 yaşında bir insan uludağ sözlükte ne arar ki git ekşi sözlükte takıl bu yaşına gelmişsin üye olamadım da deme sakın.
her şeyi ben bilirim havasıyla doğru olan önermedir. maldırlar. evet.
hiçbir siki tam anlamıyla bilemeyen ve fakat her sike lapin gibi atlayan ergenlere dert olurlar.
alayınızın ıq seviyesi 5 yaşında çocuk kadar o kesinde, hepinizin fiziksel yaşıda mı 5 lan? 30 yaşındaki adama ''torun sevmek'' ne demek amk? ne sığır bi nesilsiniz siz?

tanım; çoluk çocuğa bakıp nereye gidiyor bu gençlik diye iç geçiren maldır.
tespitte zeka fışkıran başlık.

not: ebeveynlerinin şahsın durumunu gözden geçirmesinde yarar var.
Insan gibi çalışıyoruz şurda duyduğumuz laflara bak ya.
Sidikli seni gebertirin.
30 yaşında torun sevmek için 15 te evlenmek lazım. 16 da cocuk , çocuğun ise en az 13 te evlenmesi lazım. Sen öyle yap . Ama geç kaldin sanırım.
Hakla mal olduğumuz doğrudur.

görsel

Dipnot: ben kendime böyle şaka yaparım ama bu size o hakkı vermez.
Oltaya gelmiş olmaları sazanlıklarını kanıtlar da, mallık bilemiyorum.

30 yaş üstü yazarların maddi değeri olduğunu gösterir. Mal alınıp satılan bir şey.

Hiç bir şey dememiştim gibi çok şey dedim ya lan. 34 yaşındayım. Obtum, kib, bb.
Doğrusu 30 yaş altıdır. Ahahaha.
30'uma şurada 5 ay kaldı. hala 29 um mu desem 30'dan gün aldıkça mallaşıyorum mu desem, bir şey oluyor elbet. hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oluyor.
bu gençlerin hiç saygısı yok terbiyesiz hadsiz. aman kınamıyım lafta söylemiyim sonra çocuğum felan böyle olur.
30'da torun sevme konusu doğru. 2 yolu var. birincisi yeğenlerinizle aranızda 5-10 yaş olacak. yeğenleriniz 20 yaşında evlenince siz, torununuzdan 30 yaş büyük bir dede olacaksınız. yine aynı hesaba göre ikincisi ise benim gibi aile durumunuz varsa (babamın ve annemin 2.evliliği, önceki evliliklerinde babamın karısı kanserden, annem kocası iş kazasında ölmüş.) bu durum sonunda annem bir oğlu yani abim benden 10 yaş büyük, babamında 4 kızı varmış ama 3 evliymiş 1 tek 8 yaşında kızı varmış yani ablam. ben daha piyasada yokum. annem ile babamın köyü arasında giden bir teyze tanıştırmış ikinizde eşinizi kaybetmişsiniz birbirinizi anlarsınız hem de çocuklarınızı beraber büyütürsünüz demişler. ve 91'de ben iki ayrı kader insanı ve kardeşler arasında boğaz köprüsü olmuşum. dolayısıyla evli olan 3 ablamın çocuklarından bazılarıyla aramda 1-2 yaş var. dayılarıyım. ve büyük bir çoğunluğu evlendi. şu an en az 5 tane torunum var. kimisiyle 25 yaş, geçen hafta gelen son torunumla 29 yaş var.orantı olarak da sırıtmıyor aslında. ben 70 yaşına gelince onlar 40-45 yaşında olacak. yaşlandık yav.
Allah tan 43 yaşındayım yoksa küfürü yerdin.
görsel
estağfurullah efendim o sizin mallığınız.
kırarım boynuzunu iblis.

(bkz: halil pazarlama)
Vallah yaşım 35 , ben kasmam öyle şeylerden , çokta tın mk.