bugün

ilerde evladım olursa , kendimden birşeyler bırakamassam üzüleceğim durum.Sonuçta büyütüp beslemek mesele değil iyi yaşatmak mesele.
Başlık sahibinin hiçbir zaman olamayacağı namuslu insandır...
ya olum sen malmısın en azından baban sağdan soldan çalmamış . alın teriyle 2 ekmek alıp evine gelmiş sen hala miras bekliyon .
olmayan babadır.

doğrusu (bkz: bir baltaya sap olamayıp babanın eline bakan evlat)
normal bir babaya aciz denilmesi taraftarı değilim. para kazanmak her zaman zor. ailene bakarken bunu biriktirmek te öyle.
sakin olun azıcık,kendiniz çalışın miras beklemeyin.
sen çalışda bırak o zaman evladına.
yazik nasil bir dusunce bu babam sagolsun gerekirse sogan ekmege raziyim haram sokmadi su yasina kadar allah a sukur..
Babam allah sana uzun omur versin insallah:)) canim Babam
babanın en büyük mirası terbiyesidir. burda böyle ileri geri saygısız yazan olduğuna göre demek ki bir yerde hata yapmış.
Acizliği ruhsuz evlat bırakamaktandır.
ne yazık ki mirası geçtim ama evladına gelişim adına da hiçbir şey bırakamamış babanın evladının söylemidir.
(bkz: keşke arkada ki sperme yol verseydin be arkadaş)

Baban bilse bugünkü seni.
anan yerine neyse *
böyle bir başlık açacak kadar şuursuz olan insanın babasıdır.
Salak babadır. ipeyim öyle babayı. Gang bang yapsinlar ona.
Adamcağızın 30 sene bok boğazını doyurmak için çabaladığı nankör pezevengin feryadıdır. Babanın cevabı için;

https://m.youtube.com/watch?v=BWpsDWgODtk
ilerde olacağım babadır. Yıllardır babam çalışmış bana miras bırakmış, o mirası yemek varken neden kendimi harcayıpta çocuklarıma miras bırakayım. Eğer herkesin amacı evladına miras bırakmaksa, miras bırakmanın mantığı ne mk.
ayakkabı kutularını dolduramayan babadır. Hazıra o kadar alışmışsınız demek ki. 18 yaşında babamı kaybettim keşke hayatta olsa asgari ücrete bile razıyım.
KEŞKE SENiDE BU DÜNYAYA MiRAS BIRAKMAYAYDI.
bu baba ölüm döşeğindedir..

üç oğlunu yanına çağırır.

- oğullarım biliyorum size miras olarak maddi bişey bırakamadım bunun acizliği içerisindeyim... şimdi dededen kalma şu duvardaki kılıcı içinizden birine miras olarak bırakmak istiyorum.
şimdi bir oyun oynayacağız. (i want to play a game) ıkınmadan sıçana bu kılıcı vereceğim.

ilk iki oğul denemelerinde başarısız olur. sıra son oğula gelmiştir. o da lazımlığa oturur. ancak o da ıkınmadan yapamamaktadır bir türlü. ancak pes etmez. çünkü kılıcı çok istiyordur. son bir gayret eder;

+ babaa kılıcı verecen de kınınınnnnnnnnnnnnnıııııııııı da verecen mi?
Hiç bir şey bırakmadıysa ciddi anlamda hayatı yanlış anlamıştır. Sadece ye iç bulduğunu bulduğun gün harca mantığı saçmadır. Çok ufak da olsa akıllıca yatırımlar ve evlada kalır diye değil rahat bir hayat için sahip olunması gereken şeyler karşılanabilir.
baban mirası bırakmış da sen alamamışsın be evlat.

(bkz: insanlık)
oğluna gemicik bırakır ama kağıttan.
para değil insanlık bıraksa kafidir.
72 yaşında babam allah benim ömrümden ona ömür versin. Memur maaşıyla harama el uzatmadan alın teriyle kazandı rızkımızı. Bodrum dairelerde sel basan evlerde oturarak 60 yaşında kooperatifle epi topu küçük bir ev alabildi.
Kapıdan girince aslanoğlum deyip kucaklayıp, kokluyor ya yeter lan. Ayrıca helal kazanayım derse maaşla insan ne mal edinebilir ki.
72 yaşında babam allah benim ömrümden ona ömür versin. Memur maaşıyla harama el uzatmadan alın teriyle kazandı rızkımızı. Bodrum dairelerde sel basan evlerde oturarak 60 yaşında kooperatifle epi topu küçük bir ev alabildi.
Kapıdan girince aslanoğlum deyip kucaklayıp, kokluyor ya yeter lan. Ayrıca helal kazanayım derse maaşla insan ne mal edinebilir ki.
Babasına aciz diyerek başlık açacak insanın hakettiği babadır.
bu baba hangi baba önce onu bilmek lazım. büyük ihtimal 30 yıl it gibi çalışmış, çoluk çocuğa bakmış ve geriye bırakacak bir şeyi kalmamıştır. bıraktığı en güzel şey zaten yemeyip yedirdiği evlatlarıdır. düşüncesiz babadır yazanları görünce ayar oldumda; onların ben AMK.