riskli maçtır. çok gol de olabilir olmaya da bilir.
Bayern'in rahat alacağını düşündüğüm maçtır. Zira Real madrid, bayern kadar disiplinli bir takım değil.
şanlı real madridimizin alaman keferelerine gut gut wunderbar (undebah diye bildiğimiz) çektireceği maçtır.
TV 8.5 da yayınlanacak maç.
Real buradan yenilmeden dönerse finale çıkar. Aslında Yenilse de çıkar.
favorim real madrid. hem lig de hem de şampiyonlar liginde iddiası oldukça yüksek. e bir de finallerin takımı..

Bayern ise en son 4 yıl önce kaldırdı kupayı. artık müzesine götürmek isteyecektir.. top yuvarlak iyi olan kazansın!
Realin oranı çok tatlı 2.65 ne öyle.
bayern'in rahat alacağı maç.
Bayern evinde 6 7 atmaya kasacaktır, bi kere barça 'ya 6 tane atmıştı...
bayern barça'ya 6 değil, 8 atmıştı.

konuya gelirsek, dünyanın en iyisi olan kralın takımı real madrid'in almanlara boruyu döşemesini dilediğim maç. yenilse dahi her türlü turu geçip finale kalacaktır zaten. vamos hala madrid.
Şampiyonlar ligi denince real madrid finale giden yolu bulma ve kupaya oynama konusunda en başarılı takım olduğundan, real lehine bir skorla bitmesi şaşırtmayacak olan maç.
Saat 22.00'da tv8,5 kanalında yayınlanacak maçtır. izlememek ayıp olur...
Kendi Liginde şampiyonluğu Bayern Leverkusen'e kaptıran Bayern Münih, şampiyonlar ligini kazanmak istiyor ve fakat bunu başarması için dünyanın en iyi takımını elemesi gerekiyor. Favori tabii ki de Madrid lakin Alman devi de oldukça sihirli ayaklara sahip. Tabii.
Yalnız bayern real madrid' i elerse bu Gslilerin yapacağı kafa ütüleme merasimini tahmin bile edemiyorum.
Not: Hala Madrid.
Madrid yensin isteriz, bayern çok ukala bi taraftara sahip bir takım...almanya'da hepimizi küçümser onlar. Ligi kaybettiler çok güzel oldu...bi de burayı kaybederlerse çok güzel olur.

Ama bu bayern çok arsız bi takımdır.

6 da attı barça 'ya. Sadece 8 diil.

Işte ben de onu diyorum. Alman futbolu, brezilya, ispanya gibi takımlara ters geliyo, arada tarihe geçecek "sürprizler" oluyo.
Şahsen ispanyol olsam kesinlikle Madrid'i tutardım. Bu görüşüm küçüklüğümden beri aynı.

Gönlümüz, Gururumuz arda güler'in olduğu madrid'den yanadır.
Hala Madrid!
serge gnabry oynarsa sıkıntı. ama realden yanayız.
Bayern Münih hızlı başladı.
leroy sane' nin sol çaprazdan şutunda topun üstten az farkla dışarı gittiği maç. harry kane de iyi pas çıkardı onun koşusuna.
Real Madrid'in Bayern'i üstüne çektiği maç.
Birazdan vini Jr, yılan gibi defans arkasına sarkar.
kane' in akıl dolu uzun mesafeli aşırtma vuruşunun üstten dışarı gittiği maç. ancak bayern münih bu dinamizm ile devam ederse sonlara doğru real aradığı alanı bulabilir.
yaa bayern efendi, hep rakibin daha iyi oynarken kazanamıyorsun işte. ben demiştim '' bunlar real' e karşı ne yapacak ? '' diye.
bu kez şansın yön değiştirdiği maç.
vinicius' un golüne sane' nin nazire yaparcasına karşılık verdiği dev maç.
arda girerse haber verin...
kane' in penaltıdan attığı golle bayern münih' in 2-1 öne geçtiği maç. ben de göt olduğumu kabul ediyorum önceki yorumumdan ötürü. ama demek ki bu takıma kafa tutan galatasaray da iyi iş çıkarmış. aslanlarım benim !
Eskisi gibi heyecanlanamadığımız ikilinin karşılaşmasıdır.