bugün

29 yaşını geçen bir kadın ya da erkeğin yaşadığı coğrafya da, edindiği kurumsal birleşimlerini ve toplumsal ahlak yapılanmalarını sanki yokmuş ve sanki hiçe sayarcasına kendisine olmayan saygısızlığını, internet alışkanlığı ile birleştirip hiç sıkılma ve utanma huyu göstermeyerek işi gücü yokmuş gibi tutup da sözlük yazarı olması ve kendisi ile birlikte başkalarına da belki de yalan yanlış atmasyon denilebilecek güvenilmez bilgiler ile var olması saçmalığıdır. yahu kardeşim senin yaşın gelmiş 30 lara hatta geçmiş filan, bak bir daha yazı ile yazıyorum gözünü aç ^^ otuza ^^! ama hala ne hikmetse ve zırvalamaksa gelip bizim gibi elit ve gencecik beyinlerin ortasın da ne işin gücün var ağabeyciğim senin yahu!?. ben sana bir şey söyleyeyim mi, senin şu an da var ya deniz kenarın da o pis ciğerlerini temizlemen gerekirken gelmiş bura da zaman öldürmen kendine zarar, vücuduna zarar ağabey, abla!, bacım. yapmayın böyle inanın üzülüyor ve kendimi kahrediyorum sizlerin yazılarını okuyunca allah biliyor!. demek ki sen 20 li yaşlarında da böyleymişsin ki hala böylesin diye de anlaşılıyor yani hiç kusura da bakma heh eheh hehe..güldüm ağabeyciğim, ablacığım ne yapayım özür dilerim!.

mutluluklar.
30 lu yaşlara gelip bazı ergenlerin rüyalarında bile göremeyeceği şeyleri yapıp görüp onlardan bile utanmayan kişilerin durumudur bu yüzden yazar olmaktan utanmıyoruz.
en sevdiğim yazar grubudur. hele ergenliğini kolay aşmışlarsa, tapılasıdır. tecrübelerinden kayılmalı, içlerinden geçilmelidir, sizde utanmayın.
zot: otuz değilim, keşke olsaydım. *
sözlükleri orta okul, lise ve üni öğrencilerinin yada bu yaş aralığında kişilerin kullanabileceğini sanan, yada böyle bir kural olduğuna kendini inandırmış ergen beyanatıdır.
çocuklar yazmaya bakın böyle aptal saptal çıkarımlarla o kafanızı geliştiremezsiniz. mümkünse otuzuna kadar oku, gör ve en önemlisi yaşa ki şurada yazdıklarının bir değeri olsun.
ama yok bunlar şimdi bunu anlayana kadar... neyse.
kendimi beyazlarla atılmış renkli çamaşır gibi hissettiren durum. ben hariç olsun lan!
utanılacak birşey olmadığı için utanmadan sözlük yazarı olmaktır.

ben bu çocuğa çok üzülüyorum. zihinsel gelişimini sürekli erteliyor.
utanmaz olunduğunun en açık göstergesidir. evlat olsa sevilmez bunlar. muhatap bile olmayın.
--spoiler--
neyse ki 3 yılım var. o zaman gönül rahatlığı ile utanabilirim.
--spoiler--
gayet normaldir.
sol framede am göt meme görmek isteyen yazarcık saçmalaması.

edit: nicki şimdi gördüm. entry-nick
30 yıllık yaşantımda hiç şuan ki kadar yerin dibine girmemiştim, sinirden ayaga kaltım, sonra bi sigara yaktım. bunu gören çalışanlarım hayırdır abi dedi teselli etti, sarıldık agladık. sonra bir fikir atıldı ortalıga, oturduk yuvarlak masada konu hakkında toplantı yaptık, vardıgımız sonuç ise şirket içinde görevlendirdigim iki kişi bu tespiti yapan arkadaşın evini tespit edecek ve ziline 30 kere basıp kaçacaktır. camına taş atmasıda muhtemel, 30 adet çakıl taşı.
hande yener dedik yenildi.
mecburiyetten olduk, bu ve buna benzer başlıkları açan 14 yaş ve civarı gençlerin fazlalığı nedeniyle yaş ortalamasını en azından 20 lere taşımak için bu yola girdik,
utanmadan girmiştim ama bugün utanıyorum, bazı utanmazlarında utanmasını diliyorum.
(bkz: bakire kızın seksten sonra hayatına devam etmesi)
(bkz: bakire sevgilinin daha çekici olması)
(bkz: kitap okuyan erkeklerin genelde gizli gay olması)
(bkz: kafası açık olup ahlaktan bahseden kadın)
(bkz: babası işçi olduğu halde utanmayan insan)

türünde başlıklar açanın şaşırdığı durum.

belki de sizin gibi bebelere sözlük yazarlığının "sıçmak" anlamına gelmediğini göstermek için hala sözlüklerdeyiz.
keşke siz adam gibi yazabilseydiniz. esprileriniz düzeyli olsaydı. gündemi takip edebilseydiniz. trollüğü bile hakkıyla yapabilseydiniz.

biz de sözlüğe her geldiğimizde hem birşeyler öğrenip hem ince esprilerle eğlenip hem farklı düşüncelerle karşılaşıp hem de gündemi takip edebilseydik.

(bkz: troll ile otobüs yolculuğu/#18829267)
(bkz: nerede o eski troller/#18750977)
(bkz: eski trolleri isteyip yenisine izin vermemek/#18817122)
kismen dogrudur. gelmissin o yasa hala sozluk sozluk geziyosun. yasitlarin holding yonetiyo sen gununun yarisini burda geciriyorsun. kusura bakma ama bos gezenin bos kalfasi olmussun ey 30 yasindaki insan. ha arada gelir takilirsin kafa dagitmak icin anlarim ama gununun yarisini burda geciren var yahu. ve sen 30 yasina gelip hala zamanin kiymetini bilememissen diyecek birsey yok zaten.
32 yillik hayatimda hic bu kadar utanmamistim.
yaş olmuşsa 30, ya yazacak ya azacak. tercih meselesidir.
Ergenlerin yazar olmasından daha iyi olan durumdur. 12 yaşında bir yazardansa 32 yaşında bir yazarı tercih ederim.
utanilmayacak durumdur. ergenlerden daha iyi yazdiklari kesin.
beni tanıdılar siz kaçın
demek ki birilerine feci halde koyan yazarlardır.
giren çıkan belli değilse demek ki.

sen sözlüklerde troll olmaya utanmıyorsun da yaş faşizmine mi başladın şimdi eksi oy almak için.
(bkz: shameless)
kelime dağarcığını geliştirmeye çalışıyor olabilir.
şüphesiz gençlerin içler acısı ahvaline içerlememizin, birşeyler öğretmek istememizin de etkisi vardır 30 yaşında internet mecralarında bulunmamızda.
Buraların gerçek sahibi olan kişiler 30 yaş ve üstü insanlardır. Ben 27 yaşındayım. onların daha çok olmasını isterim. Hele tercih hakkım olsa senin gibi molozları şimdi siktir ederdim. Sabi sübyan başlıklarına yazmak hoş olmuyor zira. Hayat tecrübelerinden faydalanabileceğim insanlar adına buradayım çünkü.