bugün

twitter'dan böyle duyurmuşlardır.

"bu eylem, 5 yıldızlı otellerde iftar yapıp 3 yıldızlı otellerde insan yakanlara cevaptır! müslumanları, akp tetikcisi diyanet temsil edemez! biz sadece din ile din tüccarlarını ayırdık, o kadar"

https://twitter.com/TheRe...status/352179473547927552
https://twitter.com/TheRe...status/352173157706244097
https://twitter.com/TheRe...status/352190539216592897
redhack'in artık sosyalist,ateist DHKP-C ve devrimci sol teroristlerden oluştuğunu görmemek mümkün değildir..

zaten twitter hesaplarında" apo başkanımızdır" şeklinde tweet atmışlar ve tepkiler üzerini tweeti silerek inkar yoluna yönelmişlerdir.

piçlerin gölgeleri artık diyanet işleri başkanlığına kadar ulaşmıştır. Ama malesef bir vesile ile bu piçler, sanki gezi eylemcisi ayağına hoş gösterilmeye çalışılmakta ve masum gösterilmektedir.

algı bu yönde oluşturulmaya çalışılmaktadır..
bi yorum yarmıştır,

--spoiler--
siteye ayakkapla girdim, kusura bakma.
--spoiler--
Görüldüğü gibi emelleri sadece Türk ve islam sitelerini hacklemek olan REDKEK dün bizleri gene şaşırtmayarak Diyanet'in resmi sitesini hekledi. islam düşmanı olan bu hack gurubu kendilerinin hak aradığı savunur ama ne yazıkki bu böyle değildir. 10-20 kişiden oluşan bu ergen topluluğunu açık bir şekilde kınıyorum ve sonsuza kadar halkın sözcüsü ve daha geçen günlerde iSRAiL in resmi sitesini hackleyen AYYILDIZ TiM i savunuyorum.
islama para ile hizmet eden devlet memurları sitesini hacklemişlerdir. neden islam düşmanı oluyorlar anlamadım.
“Bu eylem, 5 yıldızlı otellerde iftar yapıp 3 yıldızlı otellerde insan yakanlara cevaptır! Müslümanları AKP tetikçisi Diyanet temsil edemez!”
aman ne onemli bi gelişme.

redhack adamsa cia yi hacklesin.
4 adet yazım yanlışı buldum var mı artıran?
(bkz: entry nick uyumu)
--spoiler--
israil in resmi sitesini hackleyen ayyildiz tim i savunuyorum.
--spoiler--

redhack'in opisrael saldırısına katıldığını bilmeyen kişi söylemi.
gerçek hacekerlar 2 ye ayrılır biri soyar diğeri ise hacktivistlik yapar redhack ve ayyldız tim ise ideolojileri için bu işi yapıyorlar zararlı şeyler.
sgl injection denilen olayla hacklemişlerdir.
resmi bir sitede böyle bir açık olması da düşündürtücü.
akp düşmanlığı yüzünden Türk insanı tarafından itibar gören şerefsizlerin eylemidir.

dedik zamanında ak it bunlarda it diye... ama yok amk düşmanımın düşmanı dostumdur...
tebrik edilesidir. hakli bulduğum ve desteklediğim eylemdir.
akp yi de madımak olayından sorumlu tutuyorsanız kusura bakmayın bu gün içmeye erken başlamışsınız .
redhackin pkk yı nasıl savunduğunu bilmeyen yok ama hepiniz destekçisiniz maaşallah.
nerede ayyıldız tim ve israil radyosuna kuran dinleten,
nerede redhack ülkenin diyanet sitesine zarar veren.

sloganımız " politik olma, insan ol "
redhack " apo başganımızdır " twitterlerine rağmen hala redhack neyse canınız cehenneme solcu ergenler sizi .
DiYANET GiBi BiR KAMU KURUMUNUN HACKLENMESiNDEN GURUr DUYAN iNSAN iLE ingiliz,alman,abd vatandaşı arasındaki farkı siz okurlara bırakıyorum.

hacklenir , ama konu diyanet olunca duracaksın ..adam alacaksın adam her şeyden önce ilaveten , şu hacklenme işini gurula çok iyi iş yapmış gibi gören yazarları sizlerin nezninde eshefle kınıyorum.
amaçsız bir eylemdir.
şimdi bunu görüp coşar yavru goministler.
dinin "atatürk'ün" çizdiği rota'da değiştirilmesi için kullanılmış kurum. dini bir kurumun seküler birinin yolundan gitmesini bekleyenler ise andavallardır. diyanetin kapatılması yanlısı biri olarak tdv ve isam'ın yaptıklarını şu ülkede çoğu kurum yapamadı.
genç subaylardan sonra,

hacılar rahatsız.
gecenin bir vakti 2 saat erişimin durma olayıyla diyanet zor duruma düşmeyeceği için siklenmemesi gereken hacklemedir. yahu türkiye'de hac dönemi hariç kim zaten girip diyanetin sitesine bakar ki? redhack denen kişiler de hack mack deyip ddos u dayıyorlar. abiciğim her erişimi engellenen site hacklendi demek değildir. diyanet zaten sistemini koruma gibi bir yönteme hiç gitmemişdir bile.

- bakanım diyanet'in sitesine siber saldırı var!
- eee ne olacak olabilir?
- hacca gideceklerin listesini ele geçirmiş olabilirler.
- lan zaten biz de yayınlıyoruz. siktir edin eğlensin ergenler.
ne hallere geldik.

dostlar bu insanlar,redhackci abiler evet bir davaları bir ideolojileri var. ve bunu sonuna kadar savunuyorlar. buraya kadar tamam. hatta apoyu destekliyorlar pkkyı savunuyorlar fikirlerinden isteklerinden dolayı onada tamam. sonuçta ben onlara saygılıyım onlar bana saygılı..

ama sen kendi devletine zarar vermeye başlıyorsan orada dur.

şu anki iktidarı zerre seven bir insan degilim. dini kullanan insalara sırtını dayamış kendi fikirlerini dayatan en ufak zorlukta zorbalıga başvuran bir hukumet soz konusu.

ama ne olursa olsun devletini küçük düşürücü olaylardan uzak durma kanaatindeyim. rte de olsa bir yerde sırf makamı yüzünden dış medyaya karşı makamı için saygı gösterilmeli diye düşünüyorum.

pereze van munut dediginde rte olarak degil türkiye başbakanı olarak dedi bu adam cunku. onu savunmak degil kendimi ulkemi savunmaktır oradaki amaç.

konuya gelirsek kendi ülkenin diyanet işlerini hackleyip bunu buyuk bir övgü gibi anlatmak. pek aklıma mantıgıma sıgmıyor. senin dış medyanda turkiye hack grubu redhack kendi ulkesinin diyanet işlerini hackledi diye bir haber cıksa dısardaki adam neler düşünür belli degil.

baştada dedim bu adamların ideolojileri var saygı da duyarım ama. adamların dayandıgı sistem halka dayalı komunizm. allah aşkına solcuda olsanız şurada kaç kişi istiyor komunizmi de bu adamların bu yaptıgı yanlısları için bu kadar destek veriliyor.

velhasıl kelam.

yapma kendi ülkene,ülkenin imajına kendi vergilerinle yapılan bir şeye zarar vermene ne gerek var.
şafii patrikhanesinin hacklenmesi olayıdır. türkleri alakadar eden bir yanı yoktur.
Bu olaya sivasın intikamı olarak bakanlar güldürmektedir. Kimse unutmasın o intikamı başbağlar katliamı olarak almıştınız.