bugün

türklüğü ile gurur duyanların günüdür.
(bkz: turan taktiği)
http://turkcutoplumcu.org...&id=512&itemid=32
http://turkcutoplumcu.org...d=513&Itemid=99999999
bu anmanın meydana gelmesinde;atsız gibi türkçü düşünürlerin yanında osman yüksel serdengeçti gibi türk-islam mefkurecisi iman ve aksiyon adamlarınında payı vardır...
Fethullahçı Köpeklerin hakkında yorum yaptığı gündür. Lan gerizekalı 1944te Türk islam sentezi mi vardı? Osman yüksel serdengeçti ise siyasi esnekliklerini saymazsak büyük Milliyetçidir. Siz Papanın peşinde köpek olurken o hocası Atsız'dan aldığı feyzle bozkurtların ölümü üzerine uzun uzun şiirler yazar Kürşad'ın kahramanlığını mısralara döker. Sizin gibi köpekler Amerikanın bilimum itin kopuğun, yüzbinlerce türkmen katili şafi Kürtlerin peşinde koşarken O Türk milliyetçiliğinden feyz alır.

itin, Şerefsizin, Türk düşmanının, hakkında bilgi dahi vermemesi gereken gündür. siz gidin hristiyanlarla birlikte kilise açın, müslüman kızları pazarlayıp sevişin.
cahillik...işte tüm mesele...bazı cahil davarlar bediüzzamanın alpereni osman yüksel serdengeçtiyi(atsızı chp li sandıkları gibi dangalakça) bediüzzamanı sevmez sanırlar....bu cahil kişilerin galiz küfürlerini tebessüm ederek karşılarız..bilgileri olsaydı davarlıkta bu kadar inatçı olmazlardı...

be hey cehalette zirve tosuncuk...hiç bir ilmin yok bari bediüzaman-serdengeçti ilişkisini google dan arattır...o hakkında nur talebelerince kitaplar yazılan bir türk-islam mefkurecisidir...türk-islam mefkuresine moskof süzükleri misali bir ağızla sentez deyip,80 darbesinde ortaya çıktığını sanan kökü muamma tohum...fikir sahibi olmadan biraz bilgi sahibi ol...

''Said Nursi yirminci asır karanlığını delerken!.

Çık nerdesin zuhur et, biz seni bekliyoruz...

Yıllardır yollarında yorgun emekliyoruz!

Musa ol! Hakka yüksel, tecelli et Tûr'a..

Zulmet yıkılsın gitsin, cihan garkolsun Nura!.."

osman yüksel serdengeçti'nin şiirlerinden...
Karısını kızını hristiyana peşkeş çeken fethullahçı cemaatinin, (evet doğrudur Hrisitiyan bir erkekle müslüman bir kızın nikahını kıyan Cemaatin peygamberi fethullah gülendir) hala yorumladığı Türk'ün günüdür. Bu kadın pazarlayıcısı fethullahçılar, Analarıyla ilişkiye giren kürtleri de pek bir severler genelde. e hristiyan kürt vs pek farketmez.

Atsız'ın partiler üstü, siyasi ideolojiler üstü olduğunu bütün türkçüler bilir (. Bilir de Hristiyana kadın pazarlayan papaz sevici fethullahçılar "Siyaset" kavramının ne olduğunu bilmezler. Serdengeçti Adalet partili biridir, iyisiyle kötüsüyle, hatalarıyla sevaplarıyla dini, kadını, milleti Pazarlayan fethullahçıların kullanmaya çalıştığı biridir (serdengeçti bir atsız, bir zeki velidi değildir). bunun bir başka örneğini Rahmetli Muhsin yazıcıoğlu'nun vefatıyla gördük, Mübarek zamanında ülkücü diye sövmedikleri kalmayan Fettoşçuların Muhsin yazıcıoğlu öldükten sonra onu kahraman ilan etmeleri, ardındaki potansiyeli Kendi pis, iğrenç ve Kürtçü ideolojilerine çekebilmek için yaptıkları.

Keza benzer olarak Bunların ilk peygamberi, Şafi ingiliz ajanı kürt Saidi Tımarhaneye attıran, Göksultan Abdulhamid Han'ı sahiplenmeleri de benzer nedenlere dayanmaktadır. Bu kürtçüklerin en büyük düşmanı, Abdulhamid han lakin ona güya en fazla sahip çıkanlar da Bu kürtçükler.

"Türk islam mefkuresi" bu mefkurenin fikri olarak son büyük kalemi Mehmet Akif ersoydur.
Ondan sonra Türk'ü ve Dini bir arada seven bir tane bile insan çıkmamıştır.
Necip fazıl Kürtçü ve ermenici soykırımı iddiacısı ne idüğü belirsiz bir adamdır.
Saidi Kürdi denen kişiden bahsetmeye gerek yok.
bugün Osmanlı olacağız iddiasındaki kişilerin ne kadar amerikan köpeği olduğundan da bahsetmeye gerek yok.

Ayrıca Türkçülüğü türklerin çoğunluğunun yaşadığı Din olan islamdan izole etmek, ona karşıtmış gibi göstermek de kimin haddine?
Bu Kürtçü fettoşçular işlerine gelse Ziya gökalp'i de Kendileri gibi Türk islam sentezcisi sunarlar.
Hani Dine baya baya sahip çıkıyor ya gökalp.
cahillerin kutladığı bayram. ırkçılığın bayramını da ancak bizdeki cahiller yapar. ya da dünyada bilmediğimiz ku klux klan bayramı, neonazi bayramı vardır belki yeraltında farelerle kutluyorlardır. dünya da ırkçılar yeraltında farelerle yaşarken türkiye de bayram bile kutluyor olmalarına yatıp kalkıp şükretsinler. yakında onları da farelerin yanına gönderecekler bayramlarını da farelerle kutlarlar.

o değilde biri şuraya lazcılık, kürtçülük, arapçılık ya da trinidad tobagoculuk bayramı yazsaydı ne cevaplar gelirdi merak ediyorum. ayar yiyip 24 ayar olanlar duyurulur.
soyuyla gurur duyan, soysuz olmayan türk milletinin tüm fertlerinin kutladığım günüdür, bayramıdır. tutang fu savaşını, çin sarayının basılmasını, papaya el öptürülmesini, malazgrit'i, istanbul fethini, kurtuluş savaşını tekrar hatırlayacağımız. mete han'ı, * attilayı, emir timur'u , mustafa kemal atatürk'ü anacağımız, soyu belli olmayan soysuzları soyumuza sahip çıkarak kudurtacağımız gündür. kutlu ola.
"soyumla gurur duyuyorum. çünkü ben seçtim bu soyumu. ne kadar uğraş verdim türk olmak için, ne fedakarlıklar yaptım. gökten düşmedi türklük bana. birileri fransız, birileri yugoslav, birileri brezilyalı olurken ben daha büyük millet olan türk milletini seçtim. tesadüf değil bu, çünkü ben çok şanslı bir insanım, allah o kadar insan arasından beni türk yaptı. boru mu!" diye ortalıkta dolaşanların günü.
kelimeler kifayetsiz,ne dense boş,ne söylense yetersiz...cehalet denizinde yüzen birinin hakikat adasını gördüğünde yaşadığı dumurla yüzdüğü suyu kutsal kadehten süzülme sayması gibi abuk saçmalar...zihni ve fikri yetersizliğe bilgi yoksunluğuda eklenince cehalette zirve yapılıyor...evvela hiç bir bilinçli hanefi mezhebine mensup türke göre...mesela gök sultan hamite göre ehl-i sünnetin bir kolu olan şafii olmak,günah ve kötü değil...tüm sünniler; hanefiler dahil ehl-i sünnetin 4 mezhebide birbirine hak derler...aynı hakikatin farklı yorumları der...cehaletten kale yapılır o sözlerle...

3 mayısın ortaya çıkmasının başlıca aktörlerinden...osman yüksel serdengeçti gibi bediüzzamana hayranlık duyan ve onu şiirleriyle ileri derecede meth etmiş bir insanı onun nam ve hesabına deli saçmalarıyla orta yere koymak ne hazin...cahilin sövdüğü; necip fazılın en yakınındaki kimselerden biri serdengeçti...ve üstad necip fazıl 'ın ,mahpus günlerindeki can dostu...ah cehalet! sen ne saçmaları söyletmeye muktedirsin...

neyse klavye tuşlarına basmaya değmez...bu cehalet karşısında sukut gerek...
Anadolu Türklüğü arasında "şafi kürtler bizim kanımızı içseler de doymazlar" sözünün nereden geldiğini bilmeyen her ne hikmetse hiç evlenmemiş peygambere sahip Fetoizm dinine inanan hristiyan çocuklarının yorumlamaya ve kendilerine yontmaya çalıştığı gündür.hak mezhepmiş bilmem neymiş, Hristiyanlık da hak dindi zamanında ne oldu? Hasan, hüseyin efendimizi katleden insan da sahabeydi güya?

Arkadaş ne desem boş, iki şiir okuyup necip fazıl okudum diyen, hammal türkçesiyle yazılmış risale okuyup dine ulaştım kuranı anladım (kuran okuyup kuran anlaşılmaz hammal türkçeli Kürt risalesi okumak lazım), iki tümce ermeni ağızlı fettoşun ağlamasını dinleyip humanizmin hakikatine vardım diyen fetoizm dinine inanan insanlara ne anlatsan boş.

Mübarek şu sözlükte binlerce tane Necip fazıl denen kürtçüyü öven insana rastladım lakin bu insanlar neyi övüyor bilmiyorum. Adamın kitaplarının olduğu başlıklar bomboş, iki mısra şiir okuyunca necip fazıl okunmuş olmuyor be koç. o adamı savunmaya yetecek kadar argümanın da bulunmuyor.

Bak bakalım necip fazıl Ermeni meselesine ne demiş? yok ama siz akıl yoksunu fetoizm dinine inanan, okuma yazma bilmeyen bir ordu kafirsiniz, tapındığınız insanları bile okumaktan yoksunsunuz nereden bilesiniz ki?

veya da biliyorsunuz da Siz de mi necip fazıl gibi kürtçü, ermenicisiniz?

Saidi Kürdi (nursi) denen köpek hakkında da Göksultan Abdulhamid han gereken kararı vermiş zamanında, Onun sözü üstüne söz söylemek bana düşmez Ama Hristiyan Köpeği, kafir fetoistlere düşer. Varsın düşsün. Adı üzerinde hristiyan köpeği, kafir fetoistler. GökSultana biat edecek halleri yoktu ya?
uydurma organlarını çalıştıran zihniyetlerin bir ürünü. kime göre neye göre.
edit: eksileyen güruh, bir tek siz seviyosunuz bu ülkeyi ha? acıyorum size.
türkçülükle faşistliği karıştıranların karşı olduğu gündür.
"1 mayıs ta işçilerin haklarını savunuyorsunuz 3 mayısta niye türklerin haklarını savunmuyorsunuz aziz milletim?" sorusunu sordurur.
sözde ermeni soykırımı, kürt meselesi, siyonist planlar vb. önemli tehditlere karşı birliktelik sağlamamız gerektiğini hatırlatmasını umduğum gün.
ülkeyi nefes bile alınamaz hale getiren faşist uygulamalardan biri daha. türk kürt ermeni bunların hiçbiri bir diğerinden üstün değil.

işçi patron ayrımı gerçektir. türk kürt ermeni ayrımı ise patronlar tarafından işçileri bölmek için uydurulmuş palavradır.
faişstlik günü olarak algılanmaması ve bir tek parti ve onun uzantılarına mal edilmemesi gereken gündür. provakasyonlara sebep olmadan kardeşçe kutlanmalıdır.

(bkz: ne mutlu türküm diyene!)
moskova endeksli beyinlerin anlayamayacağı, anlamak istemeyeceği bayramdır.
anti komünist olan herkesin bayramıdır. bugün bu ülkede komünizm yok ise belkide o gün sayesindedir..zira o gün ankara'da toplanan liseli ve üniversiteli binlerce genç moskof aleyhtarı slogan attılar. ve komünizmin türkiye'ye gelmeyeceği taa o gün anlaşıldı.

kutlu olsun!
birleşmiş milletler bile atatürkü anladı bi biz anlıyamadık işte türk halkının kapasitesi denilecek durum.
sabah uyanır uyanmaz "andımız" okuyacağım yüce gündür. bütün türkçü ve turancı soydaşlarımızla elele, omuz omuza halaylar çekip, eğlencenin gözüne vuracağımız bayramdır. ayrıca facebook'ta, "3 mayıs dünya türkçü-turancı günü resmi bayram olsun" grubuna üye soydaşlarımızla zirve yapacağız, ellerimizi kurt şekline getirip, tanrı türk ü korusun nidalarıyla, taksime yürüyeceğiz.

ayrıca kutlamanın başka bir ayağında, kürt kökenli insanları ateşe vermeyi planlıyoruz. böylece türklüğümüz pekişecek, türkçülüğün gözüne vuracağız.

ülkü ocakları başkanlarımızın, müthiş hitabet yeteneğiyle yapacakları konuşmalar, kutlamalarımıza büyük renk katacak. tanrı, reislerimizi başımızdan eksik etmesin.

(bkz: tanrı türk ü korusun)
türk milleti'nin, türk milliyetçisinin, türk vatanseverinin günüdür. kutlu ve mutlu olsun.
tüm türklerin* kutlu olmasını dilediğim bayramımızdır. kutlu ve mutlu olsundur.
ne mutlu türküm diyene.
türkçülerin turancıların el ele olduğu bir bayramdır. kutlu olsun.

http://www.facebook.com/v...deo.php?v=118359571525692
vallahi yeni ilk defa duyuyorum bu 3 mayıs türkçülük bayramını neyse 3 mayıs türkçülük bayramı ise eğer bütün türklere kutlu olsun da kim çıkarmış bugünü kesin vardır bir bildiği ya ne diyelim darısı günü olmayan öteki milletlere....
Damarlarında Türk'ün asil kanını taşıyan her Türk oğlu Türk'ün bayramıdır. Kutlu olsun!