bugün

Bir tane beceriksiz odun adamin ricasıyla sevdiği kıza 3 adam seven kişi hariç , dakikalarca uğraşıp mesajı yolladiktan ben seni arkadaş olarak görüyorum cevabı aldık . ki bu adam gerçekten sevse kelimeler cümleler köprü yapar yol yapar gecmen için , nehir olur akar senin gittiğin yöne ... senden gelecek 2 cümle bizim yazdığımız paragrafa bedeldi . ama nerden bileceksin ki sen bunu ?
O ne öyle danaya girer gibi? Diye sorarlar adama.
grup diyosunnn.. liseliler var sözlükte !!
Mesaj atılan kişiye hakarettir.
Olumlu bir sonuç alınsa bile yürümez o iş.
Arkadaşımın, sevgilisiyle kavga ederken telefonu bana vermesine benzer bir eylemdir.

Not: böyle zamanlarda bir yandan sevgilisine yazarken bir yandan bana arkadaşımı sakinleştirmem için yazıyor.
Lisede yapılandır.

Vardı böyle iki kelimeyi bir araya getiremeyen edebiyat özürlü bir kardeşimiz. Neyse işte bu arkadaşımız okulda kızın birine abayı yakmış. Numarasını almış nasıl becerdiyse ama kızı bağlayamamış.
Bizden rica etti. Bizim de o yıllarda arkadaş grubu sağlam. Okuldaki herkesi tanıyoruz filan. Dedim kanka mesajı filan salla sen ben gidip konuşayım. Yok olmaz dedi. Neymiş özgüvensiz olduğunu zannedermiş kız filan. Dedim ulan zaten özgüvensizsin mesaj attırıyorsun Vs vs.

Sonuç olarak allı pullu güzel bir mesaj attık ve kızı bağladık. ilerleyen zamanlarda kız mesajı ben ve arkadaşımın attığını öğrenmiş. Bizim salak söylemiş. Kız da bunu terk etmişti.
(bkz: cyrano de bergerac)

Hazin hikayenin kendini yok etmeye giden kalabalık hali.

Trajik biz-siz-o.
Erkek yurdunda kıza laf yapamayan saf arkadaşlarını toplar ve sevgi dolu mesaj ortaya çıkar.
Her zaman karşılık görecek diye bir kaide olmayan eylem. Aşırı gereksiz eylemdir ayrıca. Şekilci kızlara abayı yakıp yakıp bize dert yanıyonuz abaza and kalas.