bugün

galatasaray'ın 3-1 veya 3-2 alacağı karşılaşmadır. bursa kim lan? final diye elbet sarılır maça ama akıbet bellidir.

(bkz: rezerved)

---

maçın hemen ardından gelen edit: iddaa oynayan varsa inşallah maçtan günler önce yazdığım mesajı değerlendirmiştir. iyi oran abi.

skor oynasan: 22.00 oran
handikaplı 0 oynasan: 3.75 oran
ilk yarı 0 - maç sonucu 1 oynasan: 5.00 oran
direk 1 versen: 2.10 oran

daha ne yapayım lan? çırılçıplak soyunup yıldız tilbe dansı mı yapayım?
şampiyonluktan sonra büyük ihtimalle bursaspor a armağan edeceğimiz karşılaşma.
Şansların eşit olduğu maç.
(bkz: Buralar değerlenir)
Galatasaray'ın burada da yüzümüzü güldürmesini dilediğim maç. Şimdiden sonumuz hayrolsun.
güzel maç olur..
bursaspor'un kazanacağı kupadır.
türkiye kupası final karşılaşmasıdır. skorunu hiç tahmin edemeyeceğim karşılaşma. ama bi tahmin yapayım. 3-1 biter diyorum. kim yener bilmem. bursa avantajlı bence ama bizde yenebiliriz belli olmaz.
(bkz: buralar çok değerlenecek)
bursasporumuzun inşallah kupayı alıp şampiyon olacağı maç.

büyük galatasaray taraftarını(!) tribünde göreceğiz bakalım ne kadar büyükler.
anadolu timsahının kazanacağı maç.
tribünlerin yarı yarıya paylaşılacağı sanılıyor bu maç.

Ahaha.

";)"

o kupa gitmesi gereken şehre gitti...
Bu maç bursa'da yarı yarıya nasıl oynanacak cidden merak ediyorum.

Benim passolig kombinem var. Hiçbir maçı kaçırmadım atatürk stadı'nda. Ona rağmen "lan nasıl bileti halledicem" diye kara kara düşünüyorum.

Kapasite 27,000. tampon bölge desen 2000, geriye kaldı 12,500 er bilet.

Bursa şehrindeki bilet talebi korkunç boyutta doğal olarak. Valla ne bileyim rezalet çıkacak diyor bunca yıllık tribün deneyimim.
bursaspor fenere oynadığı gibi oynarsa galatasaray'ıda kendi sahasında paramparça eder. skor tahminim; 4-1 bursaspor alır.
fenerbahceli kardeslerimizin intikamını alacagimiz mactir.

kupanın sapını da size hediye edeceğiz.
bursaspor için internet üzerinden çıkan biletlerin 7 dk. içerisinde tükendiği maçtır.

çok şükür saniye farkıyla aldık biletimizi.*
http://i.hizliresim.com/ogO5Ok.png
iki kupayı da alıp bursa ile süper kupa maçına çıkmak lazım. 3. Kupayı da aldık mı tamam.
kapalı kale arkası biletine 100 liraya kadar verebileceğim maç. elinde fazla olan olursa mesaj atsın.
Galatasaray'a ayrılan kontenjandan yüzlerce biletin Bursasporlu taraftarlar tarafından alındığı maç.

Amacımız çirkeflik değil. bilet kalmamıştı bizim tarafta.
An itibariyle Bursa da 10 saat önceden gişe kuyruğu.. yaklaşık bin beş yüz kişi olduğu söyleniyor.
görsel
galatasaray'ın kendini ispat etme maçı.
Şenol Güneş'li Bursaspor'un kupayı kaldıracağı maçtır.

Bir yandan bursaspor gibi kendi kabuğunu kırıp farklı bir boyuta geçen takımların final oynaması sevindirici çünkü fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan final maçlarında hep olay çıkıyor.Geçen sezon manisa'da oynanan karşılaşma hatırlanırsa herkes durumun farkında olur.
haydi bursasporum şampiyonluktan sonra birde türkiye kupası görsün şu gözler.
Zor geçecek maçtır. Ancak taktiksel hamlelere doyacaktır izleyenler.
bursasporun rahat kazanacagı maçdır. kendilerinden haz etmesem de senenin en iyi takımı ve en iyi futbolunu oynayan ekipdir ayrıca.
başarılar bursaspor...
3 haziranda çerezimi alıp 37 ekran televizyonumda destekleyeceğim gönülden.
daha maç başlamadan galatasaray'ın elini güçlendirmeye çalışıyorlar. dün oynanan bursa konya maçında takımdaki 3 stoperimizden en iyisi olan serdar aziz'e boku bokuna kırmızı çıktı ve bu maçta yok.

lig başlamadan bütün kupaları galatasaray'a verin de hiç bakmayalım amk.
Galatasarayın alınacak kupa bırakmamasını gösterecek olan maçtır.

Bursadan da o kupayı alınca yine bursayla süper kupa maçına gelecek o iş.

Hem şampiyon olacaz hem türkiye kupasını alacaz sonra bursayla süper kupa maçı, bursa süper kupayı alsa haketmediği bir kupa olacak.